Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális? Mi van velem!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mi van velem!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy 2 hete összejöttem egy kedves ,aranyos ,perverz (ezt szeretem), okos, kissé helyes, ugyanaz az ízlésvilágú fiúval, mint én. Ez az életemben egy nagyon nagy mérföldkő volt, mert van egy fiú aki életem szerelme már majdnem 10 éve. Nos és azt tapasztalom hogy amikor az új srác -nevezzük Gábornak- simogat vagy ölelget vagy valami kedveset mond én NEM ÉRZEK SEMMIT! A másik fiúnál úgy volt hogy mikor megláttam majd kiszakadt a szivem úgy dobogott. Most meg semmi. Ez normális? Egyáltalán én szeretem Gábort? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Légyszives segítsetek!

2017. márc. 9. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mar azzal van a baj, hogy nem tudod eldonteni, hogy szereted-e Gabort.. Dobj fel egy ermet, Gabor a fej, a masik srac az iras. Ha orulsz az eredmenynek, akkor az a srac a nyero, ha nem orulsz, akkor a masik srac.
2017. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a gond hogy kissé szeretem is Gabort de olyan más helyzet meg ráadásul az osztálytársam is.
2017. márc. 9. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kerdest: Kibirnam Gabor nelkul? Gondolkozz.. Amugy ha gondolod irj nyugodtan privibe
2017. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!