Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyes kapcsolatban lévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes kapcsolatban lévő lányok miért nem írják ki, hogy kapcsolatban vannak és még a képek sem látszanak?

Figyelt kérdés
Csak azok a képek látszanak, amikek ő maga van egyedül és a kapcsolati státuszt sem tünteti fel, csak ha ismerőse lettél.

2017. márc. 19. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
magán életnek hívják és addig örülök is amíg vannak ilyenek. Értelmezd a szót és megtudod miért.
2017. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki olyan képeket posztol, ahol a szerelmével van, akkor az a baj, ha meg nem posztol olyanokat, akkor meg az a baj :D
2017. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Mert vannak, akik nem fb-n élik az életüket. Én se raknám túlságosan ki, ha nem muszáj, mert aztán mindenki azon csámcsogna, én kivel vagyok, miközben rohadtul nem rájuk tartozik. :)


17/L

2017. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

A sajat bőrömön tapasztaltam, hogy teljesen mindegy kiírja vagy nem, rak ki fotot kettejükről vagy nem. Ha hűséges teljesen mindegy ki lajkolja.

Ha meg leakar lépni ...

Csak egy modositas hogy levegye "kapcsolatban".

2017. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!