Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert undorodom ha belegondolo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert undorodom ha belegondolok hogy a barátom elottem volt más lanyokkal is?

Figyelt kérdés
Szoval a baratom elottem kb 4-5lannyal fekudt le elottem mert beszeltunk rola persze, mindent megbeszelunk egymassal tudjuk egymas multjat de olyan nehez. Ma is mikor kezdtunk volna bele a szexbe eszembe jutnak hogy masokkal hogy csinalhatta veluk is olyan jo volt vagy jobb meg hogy nekik is ugyan ezeket mondta stb es el is ment a kedvem az egesztol o persze ezt meg nem erti hogy miert mert nem mondtam neki csak higy faradt vagyok. Nagyon szeretem ot de nemtudom miert nem tudom az ilyen dolgokat kiverni a fejembol. Tulsagosan feltekeny vagyok es nem is akarom tudni h elottem mashoz is ert

2017. márc. 19. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Gondolj bele forditva hogyha te feküdtél le volna 4-5 fiuval és ő undorodna hogy esne?
2017. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Menj pszichologushoz. Rovid ido alatt tonkre fogod tenni a kapcsolatotokat, ha nem hagyod ezt abba. Es meg csodalkozol, hogy a pasid nem erti meg...


A multja az ove. Nem a tied, ahogyan a pasi sem a tulajdonod. Nki is vannak emlekei, amiknek te nem vagy resze. Nem, nem is leszel.


Oszinten szolva azt gondolom, hogy szellemileg totalisan eretlen vagy barmifele parkapcsolathoz, lehet hogy testileg mar 'nagylany' vagy, de amugy gyerek.

2017. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert még normális vagy, bármit is írjon itt a többi modernista cuck idióta.
2017. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
#3: hogy mi van? probaljunk mar tullendulni a kozepkori katko mentalitason, hogy szexelni csak gyereknemzes kedveert, szigoruan sotetben, a megfelelo helyeken kivagott ruhaban, hogy az illendosegen csorba ne essen... szellemi kasztralt, bazz.
2017. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jo bevallom iszonyatosan feltekeny vagyok. Mindig nezegetem a profiljat a kepeit probalom idorendbe tenni h amiket ezt azt kitett akkor kivel kavart nezegetem az exei profiljat instajat tobbszor is. Igen ez beteges persze o ezeket nemtudja nemis akarom hogy tudja total hulyenek nezne. En csak szeretnem hogy ne legyel allandoan ez a feltekenyseg nem akarom tonkre tenni a kapcsolatunkat de a szemelyisegembol kifolyolag is feltekeny tipus vagyok
2017. márc. 20. 00:12
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Na és neked ő az első barátod?

Ha nem, akkor most ezek alapján ő most undorodjon tőled?

Ha tényleg ő az első barátod, és neadjisten véget ér a kapcsolat, jól esne, ha onnantól minden fiú undorral tekintene rád, mivel hogy már voltál mással?

Komolyan mondom, az ilyen nőktől mentsen meg a sors...

2017. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként meg idővel ez a beteges féltékenykedés és birtoklási vágy tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat. Oké, most - szerinted - próbálod leplezni. Nem fog mindig menni. A folyamatos bizalmatlankodás idővel megmutatkozik majd, és idővel ő ebbe bele fog unni.
2017. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A feltekenyseg mindig onbizalom hianybol ered. Probald magad elfogadni, biutos cdinod lany vagy, hisz nem veletlen van veled. Ha el fogadod magad nrm fog erdekelni egyik elozo csaja sem. De arra valaszolj mar legyszives, hogy neked volt elotte mar valakid?
2017. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

#4


Semmi érv, csak az az idióta középkorozás. Ez megy. "HÁ NÉZ MÁ 2017 VAN! DE 2017 VAN! KÉTEZERTIZENHÉÉT!!!!"

Ja, meg a szalmabáb.



Eközben...

[link]

2017. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 János Gilján ***** válasza:
56%

9-es: Azt kell megértsd, hogy a párkeresés során az ember jószerivel belefut(hat) sok olyan partnerbe, akivel nem tud együtt működni. Az is lehet, hogy valakivel egy ideig működik a dolog, aztán ahogy változik a két ember személyisége, elveszítik a kompatibilitásukat egymással. Ilyenkor a szakítás után logikusan viszik magukkal levakarhatatlanul az előző partner(ek) emlékeit és tanulságait. Jómagam a feleségem előtt több, mint 30(!) lánnyal kerültem szexuális kapcsolatba. Ha igaz lenne a cikk, amit posztoltál, akkor kb esélyem sem lenne ennyi partner után normális házasságra és párkapcsolatra. Mindazonáltal a feleségemmel lassan 11 éve leszünk együtt, és a mai napig tart a szerelem kettőnk között.


Ami a kérdezőt illeti, neki komoly önbizalom hiánya van és a partnerét birtokolni akarja, ami már alapjaiban véve egy hibás hozzáállás a kérdéshez. A partner múltja az övé, amiben ha nem voltak komoly problémát okozó feldolgozatlan pontok, akkor azt bizony el kell fogadni és kész. A feleségem egyetlen sráccal volt együtt előttem, aminek szerintem pont semmi jelentősége nincs a párkapcsolatunk szempontjából. Ha egy sem lett volna, az veszélyes lenne, mert akkor nagyobb eséllyel akarna talán kipróbálni valaki mást is. Ha viszont 10 elődöm lett volna, annak sem látnám semmi hátrányát.

Kérdező, ha megtanulod elfogadni jobban magadat, akkor a párodat is jobban el tudod majd fogadni és nem fog zavarni, hogy hány lánnyal volt együtt előtted. Arra koncentrálj, hogy most veled van együtt és nem mással, ugyanis téged választott. :)

2017. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!