Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan szakított velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem? Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

A barátom azért szakított velem 4 év után , mert nem szeretnék egyetemre menni hanem OKJ t akarok elvegezni . A lenyeg az hogy 8.osztalyos korom ota fogaszati asszisztens szertettem volna lenni, de ez OKJ. Es most szakitott velem , mert ilyen rossz munkat miert valasztok , milyen eretlen vagyok hogy nem gondolok bele az amyagi helyzetunkbe ha osszekoltozunk . Nekem ez nagyon nem esett jol , mivel mar negy eve ez volt az almom , es csak azert szakitani eletem szerelmevel , mert rosszul fogok keresni...ez ....

Szerintetek tenyleg en voltam a hibas?

Tenyleg nem fogom megkeresni azt az anyagi osszeget amitol osszekoltozhetunk ? Nem ertem ... Kerlek irjatok le a velemyenyeteket . koszi

És BOCSÁNAT A HELYESÍRÁSÉRT , TUDOM HOGY ITT SZÖRNYŰ...18 /L



2017. márc. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hagy azt a pasit, nem veled van a gond, pl te keresel majd egy átlag fizetést, de ha most lenne egy kis diplomád minden továbbképzés nélkül nem sokat érne.
2017. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a volt barátoddal van a fő probléma, 4 éven keresztül tudott erről és csak most kezdi el zavarni.


Nekem igazából a kérdésem az lenne, hogy tudnál-e "komolyabb" karriert folytatni, tudnál-e pl. fogorvos vagy mondjuk közgazdász stb. lenni az asszisztens helyett. Ha van rá lehetőséged és nem is zárkózol el ilyenek elől, szerintem érdemesebb lehet inkább a nehezebb, de jobban fizető karriert választani. Tudom, most lehet ideírni a "ne a pénzért, hanem az élvezetért dolgozzunk stb.", de gondold át, hogyha a párodnak is hasonló fizetése lesz, akkor nettó 300 ezer forintból milyen életszínvonalat fogtok tudni fenntartani magatoknak, milyen körülmények között fogjátok tudni felnevelni a gyerekeiteket. Ha szerinted ez vállalható, és megelégednél egy ilyen életszínvonallal, akkor legyél asszisztens, de ha nem, akkor lehet érdemesebb más pályát választani.

Ezeket neked kell átgondolnod, mérlegelned, bár tudom konkrétan nem ez volt a kérdés, de sajnos az, hogy milyen karriert választasz elég konkrétan meghatározza az életed hátralevő részét.

2017. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha ennyire a pénzre megy, akkor nem is szeretett. Amúgy gondolom valami túlképzett idióta, aki azt hiszi, mindent tud, közben meg ilyenért tönkreteszi a saját kapcsolatát. Stréber idióta.
2017. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván találhatsz hasonló munkát több pénzért, de ha ez az álmod meg kéne értenie! És nehogy már a pénzért szeressen! Mert ő nyilván a Yale-re, vagy az Oxfordba megy, mi??
2017. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak kifogás volt. Hagyd őt, nem éri meg.
2017. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet jobb ez így. Szerintem később csak rosszabb lett volna. Én nem hiszek abban, hogy nagyon eltérő végzettségű emberek egy párt alkossanak, illetve az én értelmiségi ismerősi körömből sokan vannak ugyanezen a véleményen. És igen, a pénz is marhára számít. Nyilván ezt most még 18 évesen nem érzed annyira, de később ez is egy eléggé fontos tényező lesz a kapcsolatban, hiszen valamiből meg kell majd élnetek. Ekkor pedig már eléggé frusztráló lehet, ha a párod lényegesen kevesebb vagy több pénzt keres nálad. Engem legalábbis nagyon zavarna, ha a párom nem keresne elegendő pénzt, mert ezzel hátráltatná a kapcsolatunk előre haladását.
2017. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én se nagyon tudom elképzelni, hogy ne egyetemista párom legyen.
2017. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es mi az,hogy nem tudod elképzelni,hogy nem egyetemista párod legyen? Az első randin diploma felmutatás van? Amúgy meg a diplomások között is van tudatlan és tájékozatlan, viselkedni nem tudó gyökér...haha,nem is egy....


Ami a kérdést illeto,nem nincsen veled semmi baj! Bnőm is fogász asszisztens,diploma nélkül és elég jól keres,mert magánrendelőben dolgozik. Megcsinált mellé szintén egy képzést,így dentálhigénikus (vagy hogy hívják) végzett, ezzel így még extra pénzt tud hazahozni,ha fogkőleszedést vagy fehérítést csinál. Többet keres,mint egy óvónő vagy tanárnő, pedig nincs diplomája.

Szerintem az exednek ez csak egy ürügy volt,amire ráfogta a dolgot. Biztos már régóta szakítani akart,csak más indokot nem talált és nem volt annyira tökös,hogy annyit mondjon " ne haragudj,de nem szeretném tovább,eljárt felettünk az idő"

2017. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!