Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a barátom, mondta, hog tartsunk szünetet. valószínűleg, akkor menne tovább, ha változtatnék. 15 éves lány vagyok a barátom 17 éves. Azt akarja, hogy nőiesebb és bájosabb legyek, meg persze jobb lenne ha több minden lenne a kapcsolatunkban, mint csók és ölelés. Szerintetek változtassak és harcoljak a kapcsolatomért?

2017. ápr. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok eggyütt?
2017. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak le szeretne veled feküdni. Ha nem régóta vagytok együtt, hagyd ott
2017. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
majdnem.egy éve vagyunk együtt.Mondta hogy a testi kapcsolatos dolog nem annyira lényeg, inkább az előző 2 a fontosabb
2017. ápr. 10. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 17 éves fiú vagyok és egy lánnyal azért nem működött a dolog mert túl fiatalnak, éretlennek tűnt nekem. 15 éves a lány, szintén mint te.

Engem sem érdekelt egyébként a testi kontaktus, az bőven ráért volna, nem sietek sehova. Legyen meg a kémia és kész.

Szerintem hagyd a fiút, legyen egy kis szünet. Kell az neki átgondolni a dolgokat.

Velünk is ez volt és mondtam a lánynak, hogy nekem túl fiatal és inkább várjunk egy kis időt. Persze úgy beharagudott rám, hogy szerintem nem lesz belőle semmi a jövőben.

Egyébként meg is értem, de nem is akartam vele játszadozni ezért hamar szerettem volna tisztázni a dolgot, még mielőtt elkezdődött volna. Sikerült is, azóta ő szerzett magának egy vele egykorú srácot, én meg lógok a levegőbe és várok a megfelelőre.

2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ha tenyleg csak azzal van egy kis problemaja, hogy nem tart eleg "bajosnak" azon szerintem megprobalhatsz egy kicsit valtoztatni. Kivaltkepp ha mar majdnem egy ege egyutt vagytok, neha kell hozni egy kis "aldozatot"/valtoztatast azert hogy a masik fel jobban erezze magat. Viszony ha csak a sex miatt lenne az egesz es te ezt nem szeretned akkor nem eri meg. Haggyd!
2017. ápr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 13. 13:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!