Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exekkel milyen gyakran beszéltek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exekkel milyen gyakran beszéltek?

Figyelt kérdés

Éves, komoly kapcsolatokra gondolok.

Megy a pacsi:)


2017. ápr. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyikőjükkel már több éve nem beszéltem,szakításunk után rögtön letiltottam. Azóta sem tudom,mi van velem.

Másik exszemmel nem vagyok rosszba,ha néha összefutunk a városban beszélgetünk egy keveset,közösségi oldalakon is szoktunk néha beszélni,bár az nem igazán jellemző.

2017. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csúnya szakítás révén teljesen ignorálom

egy darabig jóban akart velem lenni, de én nem szóltam hozzá mikor beszélt hozzám.

nem sok emberrel teszem ezt, de ő megérdemi...

2 évig voltunk együtt

2017. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem szoktuk mar beszelni, evek ota nem is futottunk ossze sem( messze lakunk egymastol), a szakitas ota konkretan 1x sem talalkoztunk eloben.

unnepekkor szoktunk par szot valtani kozossegi oldalon.

2017. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy exem van, fél éve szakítottunk, de barátságosan váltunk el, szóval szinte minden nap írunk valamit egymásnak. Persze már nem beszélgetünk olyan hosszasan és mély dolgokról mint régen.
2017. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
exekkel nem beszélek, csak futtatom őket KOCKAAahahaha
2017. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap.
2017. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!