Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Töröltem az exem facebookoról....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töröltem az exem facebookoról. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyrn esetben, hogy törölte az exét? Helyre akartam hozni de akkor is csak bántó szavakkal lerázott pedig ő folyamatba bántott mégsem akarta helyrehozni a bunkóságit. Lelkiismeretfurdalásom van. Nem kéne h legyen?

2017. ápr. 13. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia Kérdező!


Nincs ok a bűntudatra. Ez volt a helyes döntés. Nagyon rossz volt, hogy annyit bántott, de ennek már vége van. Nagyon jól tetted, hogy letörölted, mert csak rossz lett volna, ha nem teszed. Te próbáltad helyrehozni a dolgokat, ő nem kért belőle.


Jól csináltad, légy boldog. Mostantól csak könnyebb és jobb lesz. :)

2017. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem boldog lenni és megnyugodni:)
2017. ápr. 13. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Tégy úgy! Hiszek benned, tényleg ne felejtsd el, hogy ennél Te többet érdemelsz :)
2017. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szem előtt tartom, köszönöm!
2017. ápr. 13. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha bunkón viselkedett veled annak ellenére hogy te kedves voltál akkor legyen ez bármilyen ember akár az exed akár más jóltetted, hogy törölted.
2017. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyen alapon nézzük akkor tényleg jól tettem igazad van.
2017. ápr. 13. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel jóba vagyunk, csak vége, nem volt semmi ami miatt együtt legyünk.
2017. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen mi is úgy beszéltük meg h nem lesz harag legalábbis én ezt kértem és beleegyezett. Utána nemsokkal írta h én viselkedtem gyerekesen nem ő a hibás. Tudja magáról h ő is gyerekes de mástól elvárja h ne legyen az...elég fura felfogás és előtte mindig tartottam magam még véletlen se nyavajogtam vagy hasonlók... magát nyugtatja ezzel a felfogással én úgy gondolom.
2017. ápr. 13. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehettél! Sok lány nem teszi meg a kellő lépéseket ahhoz hogy tovább lépjenek, kezdve a facebookkal. És így van ahogy előttem is írták, ha te helyre akartad hozni és ő nem kért belőle sőt még bunkózott is akkor a legjobb ha elfelejted. Tartsd magad és ne keresd többet! :)
2017. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az biztos, hogy nem fogom őt keresni. Azért annyi tartás van bennem szerencsére. És igen elég sokan vannak akik nem teszik meg ezt a lépést de úgy esélyük sincs kiábrándulni az illetőből ha látja miket posztol vagy mikor elérhető stb...
2017. ápr. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!