Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hétvégén együtt alszunk. Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén együtt alszunk. Nem fogja zavarni?

Figyelt kérdés
Én nagyon bújos vagyok és már beszéltük hogy biztos nem fogja hidegen hagyni ez, de nem lesz rossz neki hogy sokáig áll és nem fog történni semmi?
2017. ápr. 22. 08:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké és nem lesz neki rossz hogy nem történik semmi?
2017. ápr. 22. 19:46
 12/14 anonim ***** válasza:

de még milyen rossz lesz neki, képzeld el hogy egy tábla csoki mellett kell hogy legyél de nem ehetsz belőle


most megmondom neked, hogy befog próbálkozni

2017. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25 éves...szóval vagy csak arra hajt és bepróbálkozik (10 év már erősen sok egy egészséges kapcsolathoz) vagy normális és nem csinál semmit (25 évesen azért már nem 14-5 éves mutáló srácokról beszélünk akiknek mindenre feláll).
2017. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

4-es vagyok és így hogy 10 év van köztetek megerősíteném a többiek véleményét.

Mégis mit vársz egy felnőtt férfitől? Könnyű préda neki egy 16 éves lány.

Mi volt a hétvégén és amúgy szüleid mit mondanak, hogy ilyen idős barátod van?

17/f

2017. ápr. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!