Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért féltek a komoly kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AWarriorA kérdése:

Miért féltek a komoly kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Már évek óta abban szenvedek, hogy egyedül vagyok.

Találkozunk, szóba elegyedünk, át dumáljuk az estét, hetente többször találkozunk...Aztán amikor kimondom, hogy jó lenne együtt, elfelejt keresni, elfelejt válaszolni...

Kedvenc:"Komoly kapcsolatot akarok---Én nem---Miért?---Félek hogy pofára ejtesz te is...

Kösz a bizalmat, de a menstruációs naptáradat azt elárultad -.-"



2017. ápr. 24. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Exekkel való "élmény" miatt.. minden rózsaszín volt és hirtelen otthagyta a pasija/csaja
2017. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen :P
2017. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értelek...Persze a múlt történése befolyásolja a jelen hozzáállását...Na nálam az a helyzet tesóm, hogy nem vetítem a régi rossz emlékeket a mai kapcsolathoz. Tehát: Mindenki tiszta lappal indul(nálam)...Mert én nem félek a csalódástól, a pofára eséstől ;) Ha kijön az album remélem mindenki hallja majd Petkó - Ne félj! című dalát és mind úgy kel fel moinden nap, hogy:" Ma sikerül!"...Bármi is történt tegnap vagy tavaly ;)
2017. ápr. 29. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező... drukkolok hogy gyere össze valakivel aki otthagy és jól pofára esel... akkor majd rájössz miért nem akarja mindenki és hogy a kapcsolat nem csak rólad szól 😑😑😑
2017. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!