Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondja szerintetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondja szerintetek neki?

Figyelt kérdés
Párom barátjának ittasan elmondtam hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban,őt szeretem de van egy másik srác,akivel meg tudom jó lenne minden és a szívem meg az eszem harcol egymással.Szerintetek elmondja neki?Szerintetek kivel legyek akit szeretek,de nem adja meg nekem ami kellene,vagy akiről tudom hogy minden okés lenne?

2017. ápr. 30. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Elfogja mondani. Nem lehet a részegség mindenre kifogás. nekem is megered a nyelvem és jobban elmesélek másoknak dolgokat , de nem lehet mindig mindent elmondani embereknek. Pláne olyanoknak akiknek semmi közük ehhez.


beszélj a barátoddal. Mi nem ad meg? Mondd meg , beszéljétek át és dolgozzatok kicsit a kapcsolaton. Ha úgysem megy akkor tényleg vége , de ne add fel ilyen könnyen.

És tanulj meg kicsit uralkodni a részeg önmagadon. nem lehetetlen;)

2017. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Isznyú gáz vagy a leírás alapján . 1 miért vagy kapcsolatban ha nem vagy szerelmes . 2 Akit szeretsz miért nem lenne okés 3. Akivel okés lenne tudnád szeretni illetve ő tudna szeretni ? . Akit tudnál szeretni illetve tudna szeretni esélyesebb lenne . De ha olyanal vagy akit nem szeretsz akkor esélyed sincs normális srácokra mert kerülnek mert van barátod . Én is kerülöm az olyan lányokat .
2017. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!