Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak normális fiúk? Kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális fiúk? Kicsit elegem van a mai fiúkból. Eddig egy kapcsolatom volt de annyi mindent tapasztalok. Az összes fiú az én koromban (15) a szexre megy. És nem az igazi kapcsolatra.

Figyelt kérdés

Annyira ki vagyok... ramirnak random fiúk is hogy ismerkedünk e de mindegyik csak szexelni akar...Elegem van ebből...Én szűz akarok maradni meg egy ideig mert ugye EZ LENNE A NORMÁLIS..

Kérlek nyugtassatok meg hogy vannak normális fiúk még...:((


2017. máj. 12. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én ismerek normálisat, de tényleg sokan olyanok, mint írtad. Azért ne általánosíts. 16/l
2017. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Igazából, én arra jutottam, hogy elkezdtem sajnálni az összes lányt aki jól néz ki :D

Nekik kell megküzdeni a világ összes kanos fasziával. Respect! :D

2017. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es ha nem jeölne minden jöt mentet vissza facebookon akkor valószínűleg kevesebben írnának rá.... NE hidd, hogy a kérdező nem akarja, hogy ráírjanak, mert hidd el tudna tenni ellene, igen vannak normális fiúk abban a korban is, sok sikert.
2017. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tegnapi fiú vagyok. :)
2017. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak nyugodj meg pl itt vagyok én 2 barátnőm volt eddig. Én elítélem azt aki csak szexre hajt de kb az ilyen 15-17 éves fiúk csak arra mennek mert sajnos a mai világ azt mutatja beleértve internet,fiúk,lányokat hogy a szex az menő meg minnél hamarabb csináljátok..stb de ez nem igaz az ilyeneket kerülni kell rögtön ne add fel a reményt vannak még fiúk lehet neten fogod megismerni lehet élőben lehet épp ismered nem tudhatod fel a fejjel. :)
2017. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

xd...... Imádom az ilyen kérdéseket ;) olyanok nekem mint egy szelet hús amiről a kérdezők azt hiszik, hogy egy csak az egyik oldalán megsült miközben eléggé nagy rá az esély, hogy mind a kettő oldal már ropogós :P... na de a témára térve.


Te komolyan veszed azokat az "udvarlókat" akik ismeretlenül rád írnak? (Tudom, hogy 21. század de szerintem még mindig NAGYON durván gáz az ha valaki DIREKT ELŐRE MEGFONTOLVA! XD interneten akar csajozni, legyen szó bárkiről is) :'D Azt hiszed ebből lesz bármi normális is :O? Nem lehet, hogy valahol nálad is vannak bajok :"D? xD


A fiúk miatt pedig nyugodj meg ;) ha nem térsz fel a józan ész útjára vagy letérsz róla akkor számodra szinte csak jó pasi fog létezni :D!! ha a nehezebb utat választod... xd annyit ajánlok, hogy fejlődj mert ebben az erdőben már csak a legjobb vadászok szereznek normális vadat, vagy fiút :D ;)


F/18

2017. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Aaah dehogy vannak kihaltak mint a t-rexek bmeg azer mer neked meg nem volt szerencsed talalkozni eggyel sem az kurvra nem azt jelenti h nincsenek konyorgom ne altalanositsunk mar....
2017. máj. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Ha lenne egy barátnőm biztos erre mennék rá! DE! (Itt egy de) ha nem akarja nem eröltetném. Persze, amikor azt mondja, hogy oké, készán állok, tuti nem várakoznék, de ha már van olyan szinten a kapcsolatunk, hogy tudunk erről beszélgetni akkor és azt mondja, hogy nem szeretné akkor nem eröltetném. Sőt, azt mondanám neki, hogy szóljon ha mehet mert felölem bármikor elkezdhetjük (XD). Szóval (szerintem) minden pasi a arra megy, de az értelmesek a kedvedért tudnak várni.
2017. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biológiailag nem tud mást egy 15 éves fiú, mint a szexre gondolni. Ne várj tőlük többet. Ha ennél többet szeretnél (főleg intellektuálisan), akkor keress idősebbeket VAGY próbálj felfedezni egy-két csendesebb, de érettebb srácot, akikkel esetleg tudsz beszélgetni is és nem 5 perc után azon vannak, hogy megfektessenek.
2017. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én normális vagyok, csak hozzád kicsit öregecske. :D

Tojd le őket, csinálj, amit akarsz, éldd az életet (no de drogok nélkül), ők meg hadd nyaljanak be pár STD-t. :D

2017. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!