Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz hogyha a nővérem osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogyha a nővérem osztálytársa tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Csak 2 év van köztünk, de én mégis úgy érzem h csak a nővérem pici húga vagyok a szemében. L16
2017. máj. 13. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az.

16F

2017. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Igen az, a helyedben a zuhany alatt sírnék, most tényleg tényleg csak így szemtől szembe őszintén, KOMOLYAN KÉRDEM, mi a tökömért jó egy ilyen kérdés?? Vagy végigondoltad te magad is akár csak 1 másodperc ereéig , hogy gáz-e, vagy egyből ment ki gykra és kész??? Nem kell gondolkodni igaz, arra van a többi ember, csak aztán ne ide gyere minden problémáddal, de amúgy nekem is van egy ilyen fontos kérdésem, GÁz ha szeretek zenét hallgatnI?? SZoktam reggelizni?? Az gáz hogy lélegzem?? Uhh az nagyon ciki, hogy tudok járni?? Remélem feltűnt valami, amiket felsoroltam mind természetes dolog, mint az hogy egy 16 éves lány egy nála 2 évvel idősebb fiúval szimpatizál, habár bevallom ennyi ésszel én elkerülnélek, mert neked még azt is megkéne magyarázni, hogy a jégkrémet azt nem a Mikulás sz*rja, aki amúgy nem létezik.
2017. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!