Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
A volt barátom megcsalt az egyik rokonával és szakítottunk. A párommal 3 hónapja vagyunk együtt, de az exemmel kb. havonta egyszer találkozok de csak azért, hogy lehúzzam (érzelmileg és anyagilag is, mivel a majdnem 1 év alatt rengeteg pénzt "öltem bele", azaz ruhákat vettem neki, cigit stb. Érzelmileg pedig azért, mert ő is nagyon lehúzott engem mikor kiderült, hogy 1 hónapig csalt, de még mindig szeret).

2017. máj. 16. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ez inkább bosszú és jahh az sztem nem jó. Meg a párod se örülne neki.
2017. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem megcsalás, hanem gyerekes viselkedés.
2017. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Verbosszu meg meg fordult meg a fejedben? Vagy hogy mondjuk megolhetned a macskajat, kibelezhetned a kutyajat, esetleg rajuk gyujthatnad a hazat?


Oszinten szolva az az igazi, torolmetszett, hamisitatlan proli szol beloled. Meg csak sajnalni se tudlak, mert ha eloben is ilyen proszto, pitianer sz*r alak vagy, nem csoda hogy ott hagyott.

2017. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem megcsaláskell, de én kidobnálak a barátod helyében, mert mocsok viselkedés.
2017. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De mi az hogy ROKONÁVAL? Vérfertözés vagy miaszar?
2017. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!