Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a bizalmát? Hogy segítsek neki, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Közel 6 hónapja vagyunk együtt. És.. vagy 2-3 hónapja jött rá arra hogy társkeresőztem. DE csak barátkoztam.( Úgy ahogy aki már járt társkeresőn van olyan amelyiken be lehet állítani hogy barátkozni akarsz csak.) Na már most... Nem bízik bennem emiatt. Értem én hogy elrontottam. Bánom, de mégis mit tehetnék? Ebben hogy segítsek

Távkapcsolatban élünk. Nyáron tudunk majd találkozni

Viszont.. kaptam már tőle olyat hogy van hogy undorodik tőlem. Ki nem állhat. Pár napja egy keveset ittam. Ez volt az egyik oka annak hogy undorodott tőlem. Sokszor azt érzem hogy nem szerelmes belém. Vagy épp nem vagyok neki fontos. Se semmi.

Tavasszal találkoztunk azóta sokkal többször rossz kedve van. Nincs kedve az élethez. De ő azt mondta hogy max azóta mutatja ki.

Tegnap azt is elmondta nekem, hogy én szét szedem idegileg. Hogy én nem segítek neki abban hogy minden oké legyen mint ez előtt. De nekem ebben hogy kellene segítenem? Ötletem sincs.

De nagyon szeretem. Fontos nekem. Szerelmes vagyok belé. - És ugyan úgy ő is ezt mondja nekem.- Lehet hogy nem mutatom ki.. nem jelentem ki sokszor amit érzek. De.. Én nem az az ember vagyok. Próbálok mindent megtenni azért hogy ő boldog legyen. Ha lehetséges akkor velem.

Nem ugyan az már mint rég. Semmi sem.



2017. jún. 6. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat--innen egyértelmű volt.

Sajnálom.

2017. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nem segítettél :/
2017. jún. 6. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj....Nekem ezek alapján az jött le hogy szakítani akar,csak nem mer lépni.

Azóta történt valami?

2017. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szinte ugyan ez van.. sz.r kedve van.. meg ilyesmi.. van hogy azt érzem, hogy nem is érdeklem őt.. Azt mondta, hogy nem akar szakítani, vagy ha akarna is akkor sem így üzenetekben.. nem akarok szakítani.. ahogy ő sem. Szeretjük egymást.. de rohadt nehéz a távkapcsolat..
2017. jún. 22. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom mennyire nehez a távkapcsolat.Én is abban vagyok nyugi. :(


Viszont ha nem megy nektek egyutt akkor....itt az ido hogy utjaitok szetvaljanak...:((

2017. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!