Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van barátom és imádom, meg minden, átmegyünk egymáshoz, filmet nézünk, stb...

De ha azt mondja, hogy menjünk be a városba (pl fagyizni vagy valamit csinálni), ahhoz valahogy nincs kedvem

Arrafelé, ahol o lakik vagy ahol én, szívesen sétálok vele, de a városban valahogy nem szeretnek és valahogy én sem tudom, hogy miért

És kicsit több, mint 1 hónapja vagyunk együtt, ha ez számít


Veletek is volt már ilyen?

Szerintetek mi lehet ennek az oka?


17/L



2017. jún. 9. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég cinkes, ne lepődj meg ha úgy fogja érezni hogy valamiért szégyelled őt. Ez egy szakító ok is lehet.
2017. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van, hamar így érezheti.

De az is lehet, hogy ő egy bújósabb ölelkezősebb típus, míg te pl kicsit ridegebb vagy, és zavarna, ha az utcán vagy a fagyizóban kezdene el hosszú percekig csókolgatni meg ölelgetni.

Én is otthon ezt imádom, tőlem aztán egész nap egymás szájában lehetünk, de nyilvános helyen NE! Párom meg folyton ölelgetni akar meg csókolgatni a metrón, a tesco közepén és ezért pl szívesebben vásárolok nélküle mondván elintézem egyedül, nem kell hogy gyere :D


Talán te is ettől tartasz. Kérd meg, ha tudod, hogy ilyen, hogy ne, mert neked ez kicsit kellemetlen, ez intim dolog stb. Nekem is csak a kézfogás férne bele. És nem szégyellem őt egyáltalán, imádom, és menjünk mindenhova persze, csak ne faljon fel ott ahol más is látja.

2017. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Igen, én is éppen ettől felek 😥

Rajta kívül még nem volt barátom, lehet, hogy részben ez az oka, vagy nem tudom :/


2. Akkor ne hidd el, hogy filmet nézünk 😂

2017. jún. 9. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Ezt már közöltem vele, hogy nyilvános helyen csók nincs, rövid ölelés esetleg 😅
2017. jún. 9. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Te is engedj valamit (néha menjeket el együtt, ne érezze úgy hogy szégyenled) de ő se csókolgasson a főtér közepén. Emiatt ne szakitsatok.
2017. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmenni szívesen elmentem vele Pestre, de az elején én sem akartam hogy bárki lássa hogy csókolózunk pl, mert úgy éreztem az olyan túl feltűnő dolog. Félős voltam és zavart ha néznek. Ezt kinőttem, ettől függetlenül ugyanúgy nem nyaljuk egymást a világ szemének.

Amúgy meg csavarogni bent jó dolog. Fagyizni, túrázni és egyéb dolgok. Én azt nagyon szeretem, szerintem nyugodtan menjetek el valahova. Nem kell nyilvánosan csókolózni, ezt beszéljétek meg, de menjetek el, mozduljatok ki. Szerintem jól fogod érezni magad, főleg ha már ott vagy. ;)

2017. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!