Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti felköszöntenétek az exeteke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felköszöntenétek az exeteket a szülinapján?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a szülinapja és nagyon erősen gondolkodok, hogy felköszöntsem e. Ő nem tette meg az én szülinapomon, én viszont rossz embernek érezném magam, ha nem tenném meg. Megaláznám ezzel saját magam?

Ti mit csinálnátok a helyemben?


17/L



2017. jún. 10. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszönteném fel, és ettől nem leszel rossz ember.
2017. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, azért nem kell ennyire komolyan venni egy születésnapi köszöntést. :D Nyilván szép gesztus, ha gondolsz rá, de több okból kifolyólag sem vagy köteles ezt megtenni:


1. Az exed. Ha jól sejtem, már semmi közötök egymáshoz. Még csak barátok sem lehettek, mert akit dobtál/aki dobott téged, az már minden lehet, csak nem haver.

2. Ha ő nem vette a fáradtságot ahhoz, hogy téged felköszöntsön, akkor te miért érzed azt, hogy kötelességed lenne?

3. Ezzel miért aláznád meg magadat? Nem értem az összefüggést. Mások kint a világban bűntudat nélkül ölik halomra az embereket, te meg amiatt bánkódsz, hogy rossz ember lennél? Ne már. :D


Mindenesetre, én nem tenném a helyedben. Még a végén azt gondolná, hogy még mindig epekedsz utána. Nem szabad leragadni egy helyen. Lépj túl rajta. Ennyi.

2017. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem, én még külön drukkolnék is neki, hogy ne élje meg a szülinapját...
2017. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Minden exemet felköszöntöm. Ők engem nem 😊
2017. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az exeim tűnjenek a tudják hová....


Neked sem javasolom. Ha megtudnám,hogy egy lány az exét köszöntgeti, nem ismerkednék vele. Először tegye túl magát rajta.

2017. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem mindig felköszönt, az ő szülinapja ma van, én felköszöntöttem. De nem volt valami kedves, úgyhogy ezután elgondolkozom..


Ha ő téged ne köszöntött fel, szerintem te se tedd.

18L

2017. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha o nem koszontott fel teged, akkor mi a kerdes? nyilvan teged meg erdekel, ha ezen agyalsz, viszont ot egyertelmuen nem erdekled ebbol kifolyolag. gondolom, nem is beszeltek, szoval folosleges felkoszontened, megteszik azt helyetted majd elegen, te meg most mar koncentralj masra, ne ra.
2017. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én felköszöntöttem és ő is felköszöntött (az ő szülinapja volt előbb) de mi nem haragban váltunk el. Amúgy nem leszel rossz ember, ha nem köszöntöd fel, ne is érzed magad szarul miatta. De ha úgy érzed, hogy fel akarod köszönteni és nem érdekel hogy ő vagy mások mit fognak gondolni, akkor meg tedd meg.
2017. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, a végén még azt hinné, hogy akarsz tőle valamit, és a jó szándékod lehet hogy szánalmasnak tűnne. Csak tedd túl magadat rajta.
2017. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!