Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt veszem észre egyre több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt veszem észre egyre több mindenkinek bejövök?

Figyelt kérdés

Létezhet ilyen hogy minnél idősebb vagyok annál több lánynak bejövök vagy is azt veszem észre.

Mindig megneznek a kb. tőlem 1-2 évvel fiatalabbak ,és vihognak , láthatóan udvarolnak. Discoba is nyomulnak a lányok.

Igaz ez hogy a férfiak minnél idősebbek annál jobb és fiatalabb csajokat kapnak meg , mert hogy az idő ránk jó hatással van?

Azt mondjuk észrevettem hogy egyre férfiasabb és karakteresebb az arcom.

16/f



2017. jún. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen discokban nyomuló pitsáknak jó leszel, de a jó(?)kinézetnél több kell.
2017. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem ez ember függő. Aki önbizalom hiánnyal szenved 20-21 évesen, az biztosan kevésbé fogékony a nőknél / lányoknál. Az az önbizalom hiány kihat rá és "érezni" . A nők meg szeretik a magabiztos férfiakat. :D
2017. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen gondolkodni. Örül neki és kész :)

Egyébként lehet csak a korod miatt is. 13 évesen kinek tetszhettél? Max. az osztálytársaidnak, meg pár alattatok járó kislánynak. De abban a korban még nem igazán fejezik ki, legfeljebb elmondják a legjobb barátnőjüknek.

Most meg már nyilván, ha valakinek tetszel, vagy neked tetszik valaki, akkor nemcsak álmodoztok egymásról, hanem akár lehet is valami belőle. Meg már eljársz bulizni is, ott meg könnyű ismerkedni.

2017. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Obama?:DD

Egyebkent igen, azert lehet mert "ferfiasodsz".. Megis csak egy 16 eves fiu vonzobb egy 12 eves kisfiunal, elnezest kerek a pedoktol, de szerintem igy van.

2017. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamasz csődör :D amugy ja meglehet,de 1. a disco olyan hogy lehet hogy a csajok becsiccsentettek jó kedv és odamennek hozzád..stb... aztán pár nap elteltével meg lehet hogy azt se fogják tudni ki vagy.. szóval a diszkó az .....2.megnéznek téged.. van szemük ..engem is bámulnak még se tetszem nekik...3.vihognak a 14 15 éves csajoktól mit vársz..nem elég komolyak pláne a kamaszkorban.(Tisztelet a kivételnek). lehet hogy neked már valamennyivel több az eszed bár ha feltetted ide ezt a kérdést akkor nemtudom. Végülis ez a te dolgod,de nemkellene ezzel dicsekedni hogy a csajok "élnek halnak érted". Minel idosebb vagy annal tobb csajnak jössz be :D ez jó. Ha leszel pl 60-70 éves akkor is bámulni fognak a fiatalok na meg köszönni is fognak bácsi. 19F
2017. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról.
2017. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedésképpen tettem fel a kérdést, ezek csak tények. Kíváncsi voltam hogy lehet e ilyen..

Amugy többen kértetek priviben képet szóval ide rakom fel.

Vélemény? :)


[link]

2017. jún. 12. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de mindegy.

Bocs,szerintem ronda vagy,azért ne bízd el magad...:D

2017. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!