Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a pasim szülinapjára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasim szülinapjára?

Figyelt kérdés

Jövő honapban szüli napja és nm tom mit vegyek nki most lesz 17...

És léci ne gyertek azal h én ismerem és nm ti... Csak ti mit vennétek?

14/l



2017. jún. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem tudom magam a helyedbe képzelni. 14 évesen 17 éves "pasival" jár ...
2017. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 évesen 16 évessel jár

de arrol nem szól a téma hogy ő mikor tölti a 15 öt... lehet ő is nem sokára tölti 2 év meg nem sok... ha a kedves kérdező ott van agyilag akkor nincs baj :) nem kell bántani :) mindenki csinált már hülyeséget :) majd később el válik hogy jó ötlet volt e vagy se :) ne mi itélkezzünk :) mindenki csinált már nagyobb baromságot mink egy két évvel idősebbel együtt lenni :D



de ez tényleg úgy van hogy te ismered :) személyre szólót vegyél inkább :) aminek tudod hogy örülne :) pl hobbijával kapcsolatosat :) vagy mesélj rólla és jobban tudunk segíteni :) mert hogy 17 meg fiú nem sokat segít

2017. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én valami kütyünek örülnék, esetleg egy PC-s/konzolos játéknak eredetiben (de mondjuk ha olvasni szeret akkor jöhet könyv is)

de simán lehet élményt is ajándékozni, egy egész napot rá szánsz és programokat szervezel neki, pl. elviszed gokártozni, moziba, romantikus vacsi ...

esetleg bár elég bénán hangzik de adhatsz neki kuponfüzetet amiben olyan szívességek vannak amiket te teszel meg neki

2017. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fehérjét kérnék.. ha nem pu*ncija van akkor örülne neki.

Viccet félre téve te ismered nem? hobbihoz kapcsolódót!

2017. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!