Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele? A barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? A barátom annyira oda van egy pártér. De én nekem hányingerem van attól. Szóval nem tudunk egymással beszélgetni, a Híradó, internet értesítések témájánál.

Figyelt kérdés

Ő más párthoz kapcsolódik,míg én megint máshoz.

És ez elkülönít minket.

Jó lenne szakítani,nem???

Ti mit tennétek?


2017. jún. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezért biztos nem szakítanék vele.
2017. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beszélgetés kapcsán mondanám a pártokat meg a politikát. De nem értünk egyet.

Olyan...hgftjvhhz

17/l

2017. jún. 18. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha te ezt komolyan gondoltad ezt a kérdést.... ha szeretsz valakit elfogadod úgy ahogy van, KIT ÉRDEKEL MILYEN PÁRTHOZ HÚZ??? Uramisten ilyen embereket jobb lesz mind a kettőtöknek ha szétváltok
2017. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőm szereti a salátákat, én meg nem, viszont én szeretem a mákostésztát, de ő nem, akkor szétt kell válnunk?


Ez kb ilyen kérdés... De ha feltetted, akkor szakíts, csak jót röhögnek majd rajtad.

2017. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ki tudjátok kapcsolni a politikát az életetekből, akkor ne szakíts vele.

A barátod hogy vélekedik erről?

2017. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Két esetben lenne ez szakítóok nálam.

1. Ha olyan értékrendet képvisel, ami számomra nem elfogadható,

2. Ha már gyakorlatilag ellehetetleníti a beszélgetéseket és a közös programokat az, hogy semmi más témája nincs.

2017. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pptomi ***** válasza:

Azt nem lehet, hogy kompromisszumos megoldásként nem beszéltek politikáról?

Ennek akkor van értelme, ha politikát kivéve jól megvagytok. Egy kapcsolatban sok kompromisszumra van szükség, el kell nézni a másik rigolyáit.

2017. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!