Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom meg akarja változtat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja változtatni az öltözködésemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom egy tipikus "laza srác" esténként a park, gördeszka, haverok sörözést stb. Biztos tudjátok mire gondolok. Én, vele ellentérben 90%ban magassarkú, szoknya stb. Nem a plázacicásat, hanem az elegáns stílust képviselem és ez neki nem tetszik, emiatt nem szeretné ha én is vele mennék ha a haverjaival találkozik (elmondása szerint). Azt mondja hogy a haverjai meg a velem töltött időt nem szeretné összevonni. A lényeg, hogy szeretné ha én is ezt a "laza, füvezős" stílust képviselném.

2017. jún. 25. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

,,Azt mondja hogy a haverjai meg a velem töltött időt nem szeretné összevonni. "

Mondd meg neki, hogy szeretnéd megismerni a barátait.

Amúgy meg ha ekkora ellentét van köztetek, nem értem miért és hogy jöttetek össze. Mennyi idősek vagytok?

2017. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked ilyen barát? Ha valaki meg akar változtatni,akkor nem úgy szeret,ahogy vagy. Akkor van értelme egy kapcsolatnak?Nincs.

Az már csak hab a tortán,hogy a barátod a leíráSod alapján egy igazi utcai tróger.

2017. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik neki az öltözködésed, akkor minek jöttetek össze? Akkor még tetszett neki?

Egyébként meg abban igaza van, hogy mondjuk egy teljesen laza, délutáni, haverozós programra kissé túlöltözött lennél kiskosztümben és magassarkúban.

Én is elegánsan járok dolgozni, de ha leugrom a boltba, akkor nem így öltözöm fel.

2017. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 19 ő meg 20 de úgy gondoltam, hogy ez még nem tartozik a felnőtt párkapcsolatok kategóriába.
2017. jún. 25. 19:32
 5/12 Dzseri ***** válasza:
100%

egyszerű


milyen ruhában szeretsz lenni?

ezt elfogadja - nem fogadja el

ha nem fogadja el? akkor miről van szó?


nyilván kell alkalmazkodni egymáshoz de egyik fél sem hagyhatja, hogy a másik az akarata ellenére a saját képére formálja

2017. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A személyiségünk is nagyon külömböző, viszont összevág. Bármennyire hihetetlen is én vagyok a lobbanékonyabb, beszédesebb stb. ő meg a csendesebb, romantikusabb, visszafogottabb. Ha ne lennének a haverjai semmi gond nem lenne, mert amíg nem találkoztam velük nem volt olyan, hogy beleszólt volna az öltözködésembe.
2017. jún. 25. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ellentétek taszítják egymást. Mielőtt azt hinnéd,hogy jó dolog,hogy különböztök, elárulom,hogy hosszú távon nem működik. Két embert hasonlóságok tartanak össze,legyen szó baráti vagy párkapcsolatról.
2017. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fruzs33 ***** válasza:

Én úgy látom,hogy valószínűleg a barátai, illetve a "haverjai" ahogyan te fogalmaztál kedves kérdező,ők állnak a dolgok mögött,ők befolyásolják itt a dolgokat.

azért nem akarja összevonni a kettőt nagy valószínűséggel,mert te is téma tárgya leshetsz,ha nem vagy jelen.Ha pedig jelen lennél,akkor nem tudnának nyugodtan beszívni,emellett nem lehetnél téma sem.

Én erre tippelek így jól körültekintően.

17/L

2017. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fruzs33 ***** válasza:

De azt ne hagyd,hogy megakarjon változtatni.

Neked ilyen a stílusod,ha szeret,akkor elfogadja.

2017. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jól látod a helyzetet. Egyszer elkaptam egy telefonbeszélgetést amikor a haverja hívta és "szépen" megkérte, hogy a "por.ótitkàrnőjét" ne hozza és ő lerendezte annyival "hogy jó de ne beszélj így róla". Nem értem miért nem bírnak, hiszen ha megismernének szerintem egy hullámhosszra kerülhetnék velük néha.
2017. jún. 25. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!