Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Leakarok feküdni a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakarok feküdni a pasim legjobb barátjával, segítség?!

Figyelt kérdés

A barátom mostanában hanyagol. Tudom, sok a dolga, meg hasonlók, de néha már azt veszem észre, hogy csak én megyek oda megölelni, megpuszilni. legszívesebben széttörném azt a telefont.

Egyébként ő egy nagyszerű személyiség, imádom, meg minden, mert komoly gondolkozása van, de olyan érdekes, hogy nem ér velem találkozni, de más barátokra van ideje, akkor bezzeg nem fáradt.

A legjobb barátja az én legjobb haverom is. Nagyon jó a kapcsolatunk, sokat marhulunk és egyik est nála voltam. Elegem volt mindenből, így megkérdeztem őt, hogy lefeküdne e velem. Erre kiröhögött, hogy erre ő nem partner, bár szívesen megtenné, mert nem elrontója minden jónak, csakhogy nem akar botrány.

Most mit tegyek? Hogy nézzek ezentúl a szemébe? Biztos egy olcsó ribinek hisz, de ha egyszer én akarom...



2017. jún. 29. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Te hülye ku*va.
2017. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Egy olcsó ribi vagy.
2017. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Jézus! Azonnal szakíts a barátoddal, ő ennél sokkal többet érdemel!
2017. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%

A megcsalás a lehető legrosszabb dolog amit tehetsz. Te hogy éreznéd magad ha a barátod ugyanezt csinálná a legjobb barátnőddel?

Szakíts a barátoddal. Egyáltalán mi az ami hozzá köt még?

A haverja rendes hogy nincs benne egy megcsalásban. Ha a szakítás után is kavarni akarsz a haverral és ő is szóba áll veled ezek után, akkor hajrá.

2017. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Szánalmas vagy, ha nem vagy boldog a barátoddal, akkor inkább szakíts vele, de a megcsalás nem megoldás. Miért nem fogják fel ezt az emberek? Ki lehet szállni egy kapcsolatból, nem vagytok összeláncolva.
2017. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

Felejtsetek el

Becsuld meg baratod, hosszu tavon sokkal jobb lesz

2017. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 StayAwake...Forever ***** válasza:
80%
Szánalmas, kis ócska gondolkodni képtelen, éretlen liba vagy, megcsalod a párod, ahelyett, hogy megbeszélnétek, van gerinced pont a legjobb barátjával, az ilyet mint téged fejbe kellene lőni, szebb lenne a világ, remélem a reggelt már nem éled meg te undormány.
2017. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szeretem a pasimat, csak kipróbálni szeretném...
2017. jún. 29. 20:11
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos egy olcsó ribinek hisz, de ha egyszer én akarom..."


jól hiszi.

2017. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 StayAwake...Forever ***** válasza:
87%
Ennyire életképtelen vagy? Istenem.. fel sem fogod, gratulálok, a ba..áson kívül máshoz nincs eszed, tipikus ösztönlény, felfordul a gyomrom, azt hittem mára több az esze az embereknek, de hát megesik..
2017. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!