Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellett volna tennem, én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem, én rontottam valahol?

Figyelt kérdés
több mint két hete dobtam barátnőmet, és az elején teljesen meg voltam róla győzödve ,hogy jól döntöttem és megkönnyebültebb leszek hogyha dobom. Pár napja már nagyon hiányzik és nem nagyon tudok másra gondolni csak arra hogy most mi lehet vele és hol lehet, kivel, mit csinál. Szülinapján egy srác ráírt és azóta beszélgetnek, és találkoztak párszor, nekem ebből elegem lett többször is figyelmeztettem hogyha folytatja el fog veszteni, ami ugye végül meg is történt. De amióta volt a szülinapja, azóta nem érdeklem annyira mint régen, nem találkoztunk sokat, vajon emiatt a srác miatt van ez? Az egész kapcsolatban végig kedves, figyelmes, hűséges voltam nem kacsingattam félre mint ő. Néha-néha megleptem apróságokkal, segítettem neki mindenben amiben tudtam, és mégse értem ,hogy én rontottam el vagy szimplán csak jobbat érdemlek? Várom a válaszokat, köszi. 20/F

2017. júl. 2. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Jobbat érdemelsz! Mert aki fűvel fával együtt van az ..... Lesz olyan neked aki megbecsül!
2017. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy hiányzik, és gyakran gondolsz rá, teljesen normális, időre van szükséged, hogy túl tedd magad rajta. Próbálj nem foglalkozni vele, mert csak a saját életedet nehezíted ezzel.


Az, hogy mással is beszélgetett, vagy más emberekkel (itt most épp fiúval) találkozott, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy megcsalt, vagy meg akart csalni téged. Persze ha volt más is, amit nem írtál le, és azokból neked az jött le, hogy félre lép, akkor érthető, hogy eleged lett és dobtad.


Ha viszont féltékenységből, birtoklási vágyból tetted, akkor lehet, hogy nagy hiba volt. Ahogy írtál ("el fog veszteni", "nem érdeklem", "a srác miatt van", "kedves, figyelmes, hűséges voltam", "szimplán csak jobbat érdemlek") nekem úgy jön le, hogy eléggé "énközpontú" a gondolkodásod, szeretnéd hárítani a felelősséget (a srácra és a barátnődre) és nagyon fontosnak tartod magad mind saját magad, mind pedig az barátnőd számára. Arról, hogy ő miket mondott, nem is írtál semmit, csak leírtad, hogy mintapasi, sőt, még nála is jobb partner voltál ("nem kacsingattam félre mint ő") és szerinted mégis más után nézett. Ha viszont ezek mellett állandóan féltékenykedtél és nem bíztál meg benne, akkor az egész mintapasi dolog nem ért SEMMIT. Bizalomra épül ez az egész párkapcsolatosdi, ha az nincs, akkor mindegy az egész.


Röviden: Nézz egy kicsit magadba, gondolj vissza arra, amikor beszéltél vele a srácról. Ha a féltékenységeddel martad el magad mellől, akkor igen, te rontottad el, legközelebb ne tedd. Ha nem, akkor nem feltétlenül a te hibád és lépj tovább. Minden jót kívánok neked!

2017. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es

Általában mindig elmondta hogy épp kivel találkozik, és nem én faggatóztam, ő dolga volt nem szerettem volna beleszólni. Igen féltékeny típus vagyok de legtöbbször jogosan, ugyanis sokáig nem mondta el hogy már 3-ra találkoznak, elötte nem is foglalkoztam vele. Többször leültem vele beszélni ,hogy hagyja a srácot ne találkozzanak mert avval csak elmar maga mellől. A srác többször is kijelentette ,hogy összejönne vele és megd*gn*. És barátnőm még ezek ellenére is beszélgetett, találkozgatott vele. A bizalom ott elveszett ,hogy nem volt velem őszinte.Azt mondta ,hogy csak barátok nem is jön be neki stb. de akkor kérdem én ,hogy miért beszélgetnek ha nem azért mert akarnak egymástól valamit. És én nem hiszem el ,hogy ilyen könnyen találkozott vele úgy ,hogy neten csak ráírtak.. Egyébként ezen kívűl nem volt vele semmi gond. Csak fáj mert úgy érzem én rontottam el, és nem tudom mit kellett volna másképp csináljak.

2017. júl. 2. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Értem. Az, hogy nem szólt neked arról, hogy találkozik valakivel, az még nem gond, nem kell jelenteni neked mindent, amit csinál. Ha rákérdeztél, és hazudott volna, na az lett volna baj. Vagy ha akármikor ő részesült előnyben veled szemben (pl.: inkább vele találkozott, mint veled). Nem tudom, hogy volt-e ilyen.


Ezeken az említett beszélgetéseken csak kérted, hogy ne találkozzanak, és ennyi, vagy hangot adtál annak is, ahogy te éreztél a találkozók kapcsán? Megértetted vele, hogy mennyire komoly kérdés ez neked? Beszéltél a sráccal is?


Mindegy, csak próbáltam azokat a kérdéseket feltenni, amikre választ keresve megértheted, hogy mi miért történt és mennyire a te hibád a dolog, nem nekem kell válaszolnod.


Az hogy fáj, természetes, de ha miután nyilvánvalóvá tette a srác, hogy mik a szándékai, és ez nem tántorította el a barátnődet tőle, azt mondanám, hogy ez az ő hibája (nem a srácé, felteszem ő szingli, innentől szíve joga erkölcstelen módon olyan lánnyal kezdeni, akinek van valakije), hogy nem hagyta ott a fenébe, és foglalkozott inkább veled.

2017. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget
2017. júl. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!