Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mikor vagytok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor vagytok olyan állapotban, amikor nem bánjátok, ha megszólít titeket egy fiú? (például reggel a buszon nem feltétlenül akar az ember beszélgetni, de amikor a barátnőjével sétál a városban, akkor nincs ellenetekre)

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Minden harmadik telihold utáni napfelkeltekor, amikor a templom árnyéka eléri a házunk előtti kuka fedelét, akkor az első fiú akit meglátok, őt leszopom.
2017. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott a helyem #1 :D
2017. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kb bármikor csak az számít hogyan beszélgetsz és lehetőleg ne akkor amikor a barátnőivel beszélget mert akkor kevésbé szégenlős ha nem látják az ismerősei
2017. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy inkább a buszon, mert az nem jó, ha társaságban vagyok és csak hozzám jön valaki.

Vagy akár bevásárlásnál, könyvtárban, parkban, utcán, a lényeg, hogy ne legyenek nézők. :)

2017. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én speciel ha barátnőmmel beszélgetnék ,sétálnék és odajönne hozzám egy srác örülnék neki. Persze lehet hogy először arra gondolnék hogy valami fogadás vagy hasonló ,ezért nem venném annyira komolyan ,de ha mondjuk valami olyannal jönne oda hogy hol van x hely (még akkor is ismerős a környéken) és utána kezdene el úgymond fűzni akkor már sokkal jobban reagálnék.

Buszon reggel talán annyira nem alkalmas:D

Suli időbrn meg lehet hogy délután sem,pont a legjobb ,de ha kedvesrk velem az emberek úgy alapvetően bárhol ,az a legpocsékabb napomat is jobbá teszi.

2017. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megerősíteném a hármas és négyes válaszolót.Én is kényelmetlenül érzem magam,ha a barátnőim előtt szólítanak le.Szégyenlős vagyok és nem szeretem,ha kínos helyzetekbe hoznak.Ha például suli után buszra várva jönne oda valaki és kedvesen megszólítana,annak sokkal jobban örülnék.
2017. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Az attol fugg hogy nezel ki... Ha 180 cm feletti, szeles vallu, jol oltozott, akkor szinte barmikor szivesen beszelget veled, legalabb par mondatot... ha ezekbol csak egy is hianyzik, akkor legyel nagyon jokepu es meg akkor is jol felkeszult arra, hogy ugy fogsz visszapattanni, mint egy teniszlabda... Ez van...
2017. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!