Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor hogyis van ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyis van ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Mielott oszejottunk baratnommel, azelott 4 evvel kezdett el irogatni egy sraccal, nem folyamatosan csak hetente neha egymasra irnak. Nem is talalkoztak soha. Amig ossze nem jottunk. Miota egyutt vagyunk tobbszor is talalkoztak. Engem nagyon zavar a srac, megmondtam neki h ne talalkozzanak tobbet, mert ugye o se szereti ha mas lanyokkal talalkozgatok es nem is teszem, hogy ne idegesitsem. De o azt allitja, hogy neki fontos ez a srac, meg h o mindig megerti, es h jol elbeszelhetnek. Engem ez nagyon zavar. De valahogyegigertettem vele, hogy ne talalkozzon vele, mert en is megkimelem az idegeit azzal, hogy mas lanyokkal nem talalkozok, akkor ezt tegye meg o is nekem. De tegnap rairt a srac, es felek h megint talalka lesz belole, olyannyira nem szeretnem, hogy az este ezt is almodtam, h kepes lenne ott hagyni, hogy elmenjen talalkozni ezzel a fiuval. Teljesen kikeszit. Foleg h multkor is ejfelig kint voltak egy jatszoteren beszelgetni. Nekem es sok.

#barátság #tobb mint barat
2017. júl. 15. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ilyen lelkibarátja inkább a srác. Sok dolgot megtud vele beszélni amit mással nem. Nem arról van szó, hogy veled nem tudja ezeket megbeszélni, csak jó valakinek kiönteni a szíved. Nekem is van ilyen fiú barátom akivel csak beszélgetek, de nem nézek rá úgy mint egy pasira...:D Szerintem ne pörögj ezen. 19/L
2017. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*szívét
2017. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz nehogy lyuksógor legyen.
2017. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyeske, ezt még kicsavart női logikával sem gondolhatod komolyan. Hihetsz akár evolúcióban, akár istenben, de egyik sem azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással, hanem hogy szaporodjanak. Megette a fene azt a kapcsolatot, amiben a párjával nem tudja megbeszélni a problémáját, de egy idegen fiúval igen. És valld be, igencsak félreállna a szád, ha a te szerelmed más lányokkal találkozgatna, csak azért, mert neked nem öntheti ki a szívét.

Én nem vagyok féltékeny típus. Nagyon sokat tanulás árán olyan pasivá értem, akinél jobbat nem talál az aktuális párom. És ezzel tisztában is vagyok, mint ahogy ő is. De még nálam is kiverné a biztit, ha a feleségem idegen férfiakkal találkozgatna. Vegyük tudomásul, hogy minden más személyre fordított idő, pénz, energia megcsalás, mert azt a párunktól lopjuk.

2017. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legutolsó válaszolóval nagyon egyetértek, nagyon igaz!

Én azt tanácsolnám neked, hogy ülj le vele tényleg nagyon komolyan, és mond el neki, hogy ezt te így nem tudod tovább csinálni, kikészít téged, te szereted őt, és bizonyítod is, akkor mondhatod, hogy elvárnád, hogy ő is hasonlóan viselkedjen, ha viszont erre sem hallgat, akkor te is kezdj el találkozni egy lánnyal, és ti is tényleg csak beszélgessetek, de hidd el, a barátnődet is zavarni fogja, hogy te találkozgatsz valaki mással, ha viszont nem érdekli, akkor sajnos a fene megette ezt a kapcsolatot. Sok sikert kívánok neked!

2017. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizalom nélkül nincs kapcsolat!

Engedni kell, hadd menjen, nem kell megfojtani.

2017. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!