Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiu aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik nekem es neki is tetszek viszont mostanaba valahogy eltavolodtunk egymastol! Keveset beszelunk allitolag nen megy a telefonja es azert! Szerintem mas lany tetszik neki! Tul reagalom? Lepjek tul rajta?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 13:21
 1/4 anonim válasza:
Lehet a fiú megunta,hogy ennyit várt,lehet azt szerette volna,hogy te tedd meg az első lépést es így tovább lépett.
2017. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Esetleg élőben is lehet beszélgetni nem csak telefonon, vagy már az sem megy? Ha a romlott telefon miatt távolodott el tőled, hagyd a francba! :D
2017. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehettek max 12 evesek hogyha telefonon keresztul beszelgettek.elobe?esetleg ha tud irni akkor hivjad ki,akar csak egy fagyira akar beszelgetni vagy barmi.ha egyre tobbszor kihivod akkor lehet nem fog radunni.talan.
2017. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok koszonom szepen ! De meg is csak en vagyok a lany o kenne kezdemenyezen ! En tettem meg az elso lepeseket en valottam be eloszor hogy tetszik ! Kicsit nagyobb a tavolsag koztunk es azert beszelunk tobbet telefonon vagy skype-on ! Lehet valamit elrontottam !
2017. júl. 17. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!