Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti hogy viselitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy viselitek a szakítást? Egyből csajoznátok, vagy mennyi idő telik el, miután újra csajoztok?

Figyelt kérdés
1 évnyi járás után.

2017. júl. 16. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
22L
2017. júl. 16. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretek nehezen engedem el :/
2017. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen volt velem az adott személy Én csak akkor tudnék egy lányt siratni, ha tudom , hogy szeretet. De olyat, aki csak egyfolytában a szemembe hazudott. Meghagynám másoknak. Néhány ember, ahogy jó magam is csak időpazarlás XD De viszont vannak olyanok is akik egy év után komoly utakra mennek, de vannak azok is ezt sose felejtsd el: akik csak úgy játszanak veled. Nekem elég volt a játszadozásokból kb 1 vagy 2 hónap
2017. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem kell általában 2-4 hónap,hogy újra tudjak csajozni,mondjuk én rosszul viselem általában a szakítást,volt ez 1 év is.
2017. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy viseli.

Az exemet nem törte meg, a párom pedig rosszul lett és kórházba került egy hétre, miután az exe szakított vele.


17/L

2017. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván várnék 1 hetet, addigra kipihenem magam :D
2017. aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!