Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kerüljek hozzá közel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel napok óta ismerkedünk snapchaten, tök jól elvagyunk meg minden, de mikor rákérdeztem tőle, hogy mi a véleménye rólam, azt mondta, hogy igazából még semmi konkrét nem alakult ki benne. Ez mit jelenthet?

valamint, hogyan kerülhetnék hozzá közelebb, hogy tényleg össze is jöhessünk?

Nagyon érett és okos a csaj, 3 nyelven perfektül beszél és tényelg sokkal érettebb mint a legtöbb kortársa.

én 20 éves vagyok

a csaj pedig 17

Előre is köszi a normális válaszokat.



2017. júl. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
ez azt jelenti, hogy tényleg érettebb a koránál, és nem fog egyből véleményt mondani pár napos snapes ismerkedés után... fűzd még egy kicsit a csajszit, ha szeretnél tőle valamit ;) azon meg ne rágódj, hogy mit gondol rólad, mert ha nem akar tőled semmit, hidd el, meg fogja mondani.
2017. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a legfőbb problémám, hogy nem nagyon tudom, hogyan kéne fűznöm... :/ sajnos semmi tapasztalatom nincs a csajokkal kapcsolatban. (eddig a suli és a munka minden vegyértékemet lekötötte, így nem nagyon volt időm ismerkedni...)
2017. júl. 16. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg kicsit neten, aztán hívd el valahova, mondju kegy fagyi kis sétával.. Aztán beindul a szekér.
2017. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz, mert nekem nagyon bejön ez a csaj. Még sosem éreztem ilyen erős vonzalmat egy csaj iránt sem ( az exem iránt sem akivel közel 2 évig együtt voltunk)
2017. júl. 16. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:

2 évig voltál együtt az exeddel, és mégsincs semmilyen tapasztalatod? :)

ejnye, szedd össze a gondolataidat, és hívd el azt a lányt valahová.

2017. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát... vele is igazából csak mázli volt hogy össze jöttem, (sielésen kb össze voltunk zárva egy hétig)

Ezt a lányt meg már kérdeztem, hogy van e kedve találkozni, az volt rá a válasz, hogy talán. Másnap átmentem a szomszéd városba (ahol Ő is lakik) mert ott volt dolgom, de közben rákérdeztem tőlem hogy most itt vagyok a városban, van e kedve találkozni. hát sajnos nem ért rá... Így aztán most két nap alatt két "sikertelen" próbálkozás, kicsit szerintem most pihentetnem kéne ezt a témát...

2017. júl. 16. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!