Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » [! FURA KÉRDÉS! ] A fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[! FURA KÉRDÉS! ] A fiúk miért szeretik a testi kontaktust velem?

Figyelt kérdés

Voltam két táborban (a másodikban mint segítő, mentem)

Az első táborban a vezetőinkkel (csapatvezér [segítő]) sokat beszélgettem

(Pl) a strandon amikor leültem a tűzrakó helyre odajött, és beszélgettünk de mindig elkezdte simogatni a hatamat és ez nekem nagyon fura volt :& de nyilván nem szóltam neki hogy "figyu ez nagyon furii helyzet :D,,


Ezt úgy kell valahogy elkepzelni hogy az iskolákról beszélgettünk és nagyban mondtam hogy nem tudom hova megyek, pedig már eléggé el kellene gondolkoznom rajta és gondolom valami biztataskent simogatott vagy mi (de nem csak egyszer volt ilyen)



A második táborban meg nagyon jóban lettem az összes segitovel :D és az volt ott a fura hogy a fiu segítők mindig beálltak a lányok mögé, és elkezdték masszírozni a hatunkat.


Ez csak nekem furi? Csak én figyeltem ezt meg? :P



2017. júl. 16. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak veled szeretik.
2017. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így fejezik ki a vonzalmukat irántad.
2017. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk szeretik a testi kontaktust a lányokkal. Ez normális, addig amíg nem hoznak kellemetlen helyzetbe téged. Általában tetszést/érdeklődést próbálják kifejezni.
2017. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen ,,gondjaim'' nincsenek...
2017. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veheted bíztatásnak is. Mi fiúk szeretjünk "örömet" okozni s nőknek. De a nők is szoktak maszírozni engem. Lehet, hogy ennek az az oka, hogy én 3 éve gyúrok de nem estem túlzásba. Egy szóval valamiért a nők szeretik az izmosabb pasikat. Nagyon szeretik, ha én maszírozom őket. :D 16/F
2017. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretünk* előző vagyok.
2017. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!