Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem de nem akarok járni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem akarok járni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Nagyon jó barátok voltunk. És nagyon tetszett. Megkérdezte, hogy szeretem e. És azt válaszoltam, hogy igen. És most azt hiszi, hogy járunk. De én nem szeretnék még párkapcsolatot. (tisztába vagyok vele, hogy ez nem igazi kapcsolat!) Nagyon szerettem mint barátot. Hogyan adjam tudtára, hogy nem szeretnék vele járni? De úgy, hogy még barátok lehessünk?Félek, ha elmondom, hogy nem akarok járni vele, akkor utána nem lesz a barátom! :/

2017. aug. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik és jól érzed magad vele... Vagy hazudsz, vagy valamelyik mégse passzol.

Nem sok különbség van egy barátságban és egy kapcsolatban. Ha tényleg felhőtlenül el tudsz vele lenni, akkor inkább gondolkozz el azon, hogy milyen lenne vele járni.

Ezek sajnos olyan dolgok mint egy lépcső amin csak felfelé lehet haladni. Nincs olyan, hogy az érzekmek visszafejlődjenek.. 18/F Ha kétségek között vagy, írj privit.

2017. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Ha tényleg szereted akkor miért nem szeretnél tőle semmit? Egy jó párkapcsolat amúgy is olyan mint egy felturbózott barátság :D Különösen ha vonzódsz is hozzá. Szerintem nagy butaság lenne kihagyni, bár nyilván nem dönthetek a helyedben. Ha viszont tényleg abszolút nem szeretnél vele összejönni, akkor pedig hatalmas hiba volt azt mondani neki, hogy szereted.


Egyébként miért nem akarsz vele összejönni?

2017. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ghost Katy válasza:
Ne kövesd el azt a hibát, hogy hazudj, de komolyan ne!
2017. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hazudok neki. Tényleg szeretem.És azért nem akarok járni vele, mert még nem állok készen rá! :/ Nem állok készen egy kapcsolatra! :/
2017. aug. 10. 13:49
 5/6 Ghost Katy válasza:
Akkor pont ezt mondd meg neki is:)
2017. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele a dolgot, mondd meg neki amit érzel. Hogy nagyon szereted, de úgy érzed, még nem vagy kész egy kapcsolatra, és nem akarod elsietni.

Ne azt mondd neki, hogy nem akarsz vele járni, hanem azt, hogy időre van szükséged, aztán később lehet róla szó, ha úgy érzed, hogy készen állsz.

Ha ő is szeret, ki fogja várni ne aggódj :)

Ha nem képes megérteni és várni rád, akkor meg felesleges az egész és engedd el a srácot, mert nem szeret igazán, csak akar egy csajt. Úgy meg semmi értelme egy kapcsolatnak.


A lényeg hogy ne "üldözd el" magad mellől azzal, hogy elutasítod. Sőt, ne is utasítsd el. Csak kérj időt, hogy lassabban haladjatok, és várjatok még egy kicsit a dologgal :)

2017. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!