Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erőltetett a kapcsolatunk? Lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltetett a kapcsolatunk? Lent

Figyelt kérdés

Messengeren kezdtunk el beszelgetni egy lannyal, 2. Talin megcsókoltam, de nem jöttünk össze.

3. Tali után kiakadt h mi ez hogy csak csokolozunk meg ugy vagyunk mint akik egyutt, kozbe megse.


Az volt a baja, hogy nem kerdeztem meg h lesz e a baratnom.


Kovetkezo talin mar persze tudtam h ez volt a baja, es igent mondott.


Viszont egyikunk sem érzi ugy, hogy ez valoban kapcsolat lenne. Erőltetettnek tűnik az egész, pedig mindketten akarjuk egymást. Olyam mintha talalkozgatnank, tok jol el lennenk, es ennyi.



Mentheto lenne ez?


2017. aug. 13. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:
10 napja történt ez. Messenger 0-24ben beszélgetünk, de találkozni nem akar túl gyakran.
2017. aug. 13. 09:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szokás megkérdezni hogy barátnőd lesz e
2017. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát egy messengeres beszélgetés nem igazán ér fel egy valódi találkozóval. Találkozzatok többet!:)
2017. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hova siettek?


Azért erőltetett az egész, mert netre alapoztok, a valódi találkozások helyett...

2017. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem arra alapozunk, csak 1 honapig nem voltam idehaza, mikor beszelgetni kezdtünk.
2017. aug. 13. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!