Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 12/F Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12/F Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, tegnap rám is írt, hogy megadnám-e neki a kötelező olvasmányt. Megadtam neki, de közben nagyon hosszú beszélgetésbe elegyedtünk. Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy túl fiatal vagyok! Ez természetes! Van egy barátnője, akinek megvan az olvasmány, és fura, hogy nem tőle kérte el. (akitől mellesleg én kértem el a kötelező olvasmányt, mert arra a lányra nem mertem ráírni.) Órán sokszor megbámul.

2017. aug. 15. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meglehet. :) hajrá
2017. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%
Túl fiatal vagy.
2017. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki,próbálkozz be nála😉
2017. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1-nek és #3-nak: Megmondanám, de félek sajna :=(

#2-nak: Köszi. :)

2017. aug. 15. 13:15
 5/15 anonim válasza:
Beszélgess vele, nyugodtan menj oda hozzá. Néha csak úgy "véletlen" érintsd meg, írj rá mondvacsinált indokkal vagy ha bátor vagy, mondd meg neki hogy beszélgetni szeretnél vele. Ne add fel! Kitartást és hajrá! :D
2017. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

12 évesen megint ez van komolyan... szerelmi bajok..

Hova fajulunk emberek?

12 évesek még traktort tologatnak a homokozóba, na de mindegy is.

Válasz: Igen bejöhetsz neki.

2017. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Imádom, hogy mindenki azt mondja, hogy menjen a homokozóba/barbizzon.

A 12 éves kor már kiskamasz, teljesen természetes (pláne, hogy mindenki máshogy érik), hogy érdeklődnek ennyi idősen a másik nem iránt. Nem kell ezen csodálkozni, régen is így volt.

Aki idejön pampogni tőle megkérdezném, ha nem is ő, de az osztályában nem voltak párocskák? És igen ezekből nem házasság lesz, de ha a korukhoz illően (max arcra puszi) viselkednek nincs vele probléma.

Az, hogy van olyan is akik ennyi idősen "felnőtteskedik" az megint más, de régen is volt ilyen csak talán kevesebb, a kisebbségben meg mindig.

A kérdésre válaszolva, igen tetszhetsz neki, dumáljatok tovább, esetleg el is hívhatnád fagyizni.

2017. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem én is ezeket a bunkókat... Traktort tolni a homokozóban... Na mindegy, én még soha nem voltam "szerelmes", és nagyon fura érzés. Majd próbálok vele sokat beszélgetni és egyértelműbb lesz. :) A legrosszabb eset szerintem az, hogy esetleg meleg a csaj :D Mert nem túl lányos, de nekem szimpi.
2017. aug. 15. 16:12
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja, és a szüleimmel mit csináljak? Mert ezeket a témákat túl komolyan veszik, és velük nem tudom megbeszélni. :/ Valószínűleg ez a kérdés is le lesz törölve, mert szoktak utánam kutakodni. :( Ja, a tesóm meg kiröhögne. A barátaim úgyszintén. Pedig erről valakivel kellene beszélnem.
2017. aug. 15. 16:14
 10/15 anonim ***** válasza:

Esetleg velem beszélhetsz:)

Amúgy a szüleid nem tudják letörölni a kérdést, csak a moderátorok.

Ebbe pedig még nem érdemes belevonni a haverokat, szülőket lehet, hogy össze se fog jönni a dolog.

2017. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!