Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? én ezt nem bírom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? én ezt nem bírom meghalok

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy kapcsolatom amibe iszonyatul rosszul érzem magam próbálom a tudatára adni de nem megy akár hányszor mondom neki elkezd a késsel játszani hogy öngyilkos lesz már csak ezert vagyok vele mit tegyek egyszerűen azt se bírnám ha meghalna normálisan semmit nem lehet vele megbeszélni orditozik és ideges lesz:( mit tegyek?
2017. aug. 19. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennél szánalmasabb ember nem létezik..ha nem akarsz vele lenni, szánalmas és gusztustalan módon így akar magához láncolni. 90%uk csak fenyegetőzik, de én ismerek olyat aki tényleg felakasztotta magát egy csaj miatt miután szakítottak. fiatal gyerek volt (25 éves)

nem azt mondom, hogy hagyd figyelmen kívül, de az biztos hogy nem normális és szabadulj meg tőle. csak birtokolni akar, mert ha szeretne nem próbálna birtokolni, még ha nem is vagy vele boldog. A halála nem a te hibád lenne, de úgyis magadat hibáztatnád. Az e legtisztább ha beszélsz a szüleivel ők meg tegyenek lépéseket az ügyben. vigyék dilidokihoz stb..te meg lépj le minél hamarabb és ne beszélj vele többet

2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem egyszer fenyegettek öngyilkossággal, egy ideig győzködtem, aztán amikor meguntam a kezébe adtam a kést. Gondolom nem kell mondanom, hogy nem történt semmi. :)


Hang emberek, hagyd rájuk, te meg menj az utadon.

2017. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ilyen emberek nem tennék meg. Hangemberek -ahogy ezt előttem is írták. Ülj le vele, beszéld meg, normális körülmények között.
2017. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kib*szás az, hogyha megint fenyegetőzik, akkor szólsz a szüleinek, hogy nem százas a gyerekük, utána ott hagyod a fenébe.
2017. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!