Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 12 éves lány egy 16 évessel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12 éves lány egy 16 évessel?

Figyelt kérdés
12 vagyok és van egy tökre jó barátom aki 16 éves és fel szokott hozni ilyen témát hogy ő tökre összejönne velem meg ilyesmi de én mindig mondom neki hogy sok a korkülönbség, de azt mondja hogy őt nem zavarja a 3 év meg 10 hónap, de én szerintem várni kéne pár évet. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. aug. 22. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

12 éves vagy.

Még átlag esetben legalább 50 évet kellene élned.

Élj, ne kösd le magad egy pasi mellett. Majd ha itt lesz az ideje, akkor pasizz.

Istenem, 12 évesen én még mesét néztem...

2017. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyet értek a többiekkel! Igaz én is 12/f vagyok de most vagyok túl egy nagyon nehéz szakításon! Egyenlőre ez volt az utolsó kapcsolatom!!! Tehát belátom.... Nem jó ilyen hamar! Bár az a baj hogy ez már 2017... (gáz hogy 12 évesen mondom ezeket de agyban érettebb vagyok mint 12 xD) tehát szerintem hagyd őt és Menj star stablezbi, én is azt csináltam! (bár bem star stable volt hanem Rainbow six siege😂)
2017. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!