Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz exxel osszejonni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz exxel osszejonni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon
2017. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én is pont ebben a helyzetben vagyok.
2017. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van az úgy is, hogy két ember először nem jó időben találkozik össze. Szétválnak, változnak és tapasztalnak mindketten, aztán ott folytatják, ahol abbahagyták. Egy ilyen újrakezdés azonban vadonatúj, félelmek nélküli kapcsolódást feltételez. Ehhez pedig százszázalékos bizalomra van szükség, tökéletes megbocsátásra, ösztönös bizonyosságra.
2017. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DollarDog ***** válasza:

Ez is olyan kérdés, amire a legjobb válasz az, hogy ezt neked kell tudni!

Én személy szerint, semmiképp se jönnék össze az exemmel! Már csak abból kifolyólag is, hogy eltelt pár év, azóta van valakim, akit jobban szeretek, mint amennyire az exemet valaha is tudtam!

De neked kell tudni, hogy ez gáz e, vagy sem!

2017. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 3.14159265357989 válasza:

Ez a körülményektől függ.

Nyilván egész más a helyzet, ha valami külső ok miatt szakítottatok, de még mindig szeretitek egymást, és nem volt azóta más ember az életetekben, és találtok módot arra, hogy ezen a külső körülményen változtassatok.

És akkor is más a helyzet, ha már nincs semmi érzelem köztetek és csak azért lennétek (újra) egymással, hogy ne legyetek egyedül. Utóbbi butaság, előbbinek látom értelmét, minden, ami a kettő között van, az viszont tényleg a körülményektől függ. Ha konkrét esetről van szó, akkor azt javaslom, írj ki egy másik kérdést és fejtsd ki a helyzetet, ha pusztán csak hipotetikus a kérdés, akkor a válaszom az, hogy van olyan eset, amikor gáz, de nem szükségszerűen, minden esetben az.

2017. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahol a bizalom egyszer megingott... ott a kapcsolat kifingott.
2017. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Susi Diamond válasza:

Semmi nem gáz, amire a szíved vágyik, amit a Te világodban elfogadhatónak tartasz. Szerelmesekkel foglalkozom, ami annyit tesz, hogy azért jönnek hozzám, hogy segítsek visszaszerezni az exüket. Így aztán az elmúlt 13 évben sok történetet hallottam e témában, de egyiket sem ítéltem volna "gáz"-nak.

Tedd azt, amit szeretnél! Nem mások dolga, hogy eldöntsék, neked mi a jó! :-)

2017. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre most tudnék egy csúnya példát mondani, de nem teszem mert sokan úgy érzem megköveznétek érte. Egyértelműen nem jó ötlet exxel újra kezdeni hiszen nem véletlenül lett vége AKKOR.


21/F

2017. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nemes Zoltán ***** válasza:

Hát előfordul.

De a vége ugyan az lesz.

Csak duplán szívsz.

De ha élvezed akkor csináld:)

2017. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hollender Gabor válasza:
Nem gàz...ez màr lúzerség😂😂😂
2017. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!