Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a baratomnak 19....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratomnak 19. szulinapjara? 7 honapja vagyunk egyutt

Figyelt kérdés

Eredetileg Calvin Klein boxert akartam neki rendelni(eredetit) de teljesen elfelejtettem megrendelni es mostmar 2 het alatt nem hoznak ki. Mit vehetnek neki?

Azt mondta hogy nem kell neki semmi ajandek, de azert valami megiscsak kene..

A torta alap hogy csinalok neki, arra gondoltam hogy bar nem valami romantikus tipus, de lehetne ez az este olyan. Kapna egy fuzetet az emlekeinkkel, kepeinkkel ajandekba, aztan foznek neki valami finom vacsit, csinalnek ilyen jooo habos furdot meg pezsgo aztan furdes utan masszazs meg ilyenek:) bar lehet hogy ezt inkabb evfordulora kellene?

Viszont ez a fozest nemtudom hogy oldjam meg, megsem mehetek csak ugy oda hozzajuk es nekiallok fozni amikor az egesz csaladja otthon van.. :(

Nagyon szuksegem lenne a segitsegre, azt tudnotok kell hogy nincs nagy keretem az ajandekra, max 4000forint..

Dohanyzik(gravirozott ongyujtora is gondoltam), szeret szerelgetni biciklit, kocsit ilyeneket.

Karorat meg parfumot nemreg kapott, szoval az kilove:)

Koszi a segitseget elore is


2017. szept. 6. 15:35
 1/4 DollarDog ***** válasza:
Beszélj az őseivel! Muterja, faterja biztos segíttene! Már magában a torta,vacsi,pezsgő,masszázs elég ajándék lenne szerintem!
2017. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem kell nagy dolog. Én például jöbban örülnék egy szép közös estének.

19/F

2017. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a kedvenc csapatom címeres párnáját kaptam tőle, egy kézzel írt levelet, és a torta.


Szerintem kereteztess be egy közös képet, akár többet is. Valami kis apróság is jó. Kézzel csinált bármi.


Az én akkori barátnőm mindig nehezen aludt el, ezért poénból vettem neki egy mesekönyvet, és a hátuljára írtam neki pár kedves gondolatot.


A mostani barátnőmnek vettem 1 sima kinder csokit, amit imád, és becsúsztattam a dobozba egy közös képet, és kivágtam szív alakúra. Amikor felbontotta, akkor egyből az csúszott ki a dobozból, és nagyon örült neki.

2017. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sracook eljutottam odaig hogy vagy horgonyos karkoto (ha nem ismernetek: [link] ) es ugye torta, plusz romantikus este, vagy egy esti belepo az Aquaworldbe, ahova mar regota el szeretnenk menni

Melyik legyen? A karkoto az nem inkabb majd evfordulora kellene? Mert hat az megis ilyen "paros karkoto"

2017. szept. 8. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!