Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm hazudik, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyok együtt, és rengeteg hazugságon kellett keresztül mennem vele. Szinte a kapcsolat elejétől hazudik. Volt amikor más fiúkkal beszélgetett titokban, nekik írta hogy szeretlek és egyebek, majd az exével találkozgatott -aki mellesleg 10 évvel idősebb nála-, miközben azt hazudta hogy csak a barátnőjéhez megy le. Az egy éves fordulóra sem jött el, inkább hazudott és lelépett a barátnőjével és este jött haza. Hatalmas meglepetést csináltam neki, de minden kárba ment.

Szinte mindig hazudik, de nagyon szeretem. Mit tudnék tenni, hogy tudnám elszakítani a barátnőjétől, aki elég gyakran húzza rosszba? Mit tudnék tenni, hogy felérje hogy változnia kéne?

17/f



2017. szept. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit..én már az elsőnél dobtam volna a helyedben, az ilyen embert nevezik parazitának mint ez a csaj, veled marad mert belőled táplálkozik.
2017. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Csak azért van veled mert ha nincs más, te mindig ott vagy, mert mindent megengedsz, hagysz, eltűrsz. Kihasználja a jóhiszeműségedet, aztán a hátad mögött beléd rúg, észre kéne venni. Ez nem szerelem, találsz mást, akivel nem egyoldalú lesz, az lesz az igazi, ha kölcsönös. Az h az egyik szerelmes, a másik meg röhög rajta 2-t és kutyába nem veszi, az mi? Más mesélne neked ilyen "kapcsolatról" te megpróbálnád bíztatni, hogy még ok lehet minden? Most éli ki magát. Majd pár év múlva lenyugszik, talán, más mellett. Nem várnám ki. Dobd ki, és rázd gatyába magad. Legyél férfi.

Volt egy barátom 18 évesen, első komoly kapcsolat. Egy papucs volt az is... Volt h egy órát késtem a taliról. Meg se kérdezte h mi volt! Annyira dühített h mindent elnéz. Amúgy vmi gond volt a járattal, de nem szabadott volna ezt csinálnia. Meg se kérdezte miért nem hívtál, mi a fák van... Fél év után szakítottam vele, zokogott h ő mindent megtett. Ez volt a baj. Sose volt egy karakter, egy férfi, aki néha felemeli a szavát, egy vitát nem lehetett vele csinálni mert mindig nekem adott igazat inkább. A csaj csak azért nem dob ki, mert palimadár vagy, és így többet nyer, sosincs egyedül, de melletted minden másra is ráér. Túlságosan sokat képzelsz bele. Le kéne esnie a rózsaszín ködnek.

2017. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de óriási vesztes vagy, ha ezt hagyod neki. Ki tudja... lehet hogy valamikor már én is megdugtam, közben meg te szereted nagyon természetesen.
2017. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az ilyen nőt ott kell hagyni, mert full hülyének néz.
2017. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én már rég elküldtem volna melegebb éghajlatra. Téged meg se becsül,bizalom 0 és talán már meg is csalt. Hosszabb távon nem ez nem állapot.
2017. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Zúgasd magadba. Mert eddig nem érted el ezt az állapotot, igencsak egyoldalú a szerelem.
2017. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!