Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem, már nem szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, már nem szeretem, VISZONT! (? )

Figyelt kérdés

Nem tudnék szakítani vele, mert valahogy nagyon kötődöm hozza. Olyan, mintha a részem lenne. Nélküle nem tudnám magam elképzelni. Mással látni... Meg is halnék akkor ha egy masik lánnyal összejönne. Ugy érzem, hogy O az igazi, de valahogy kimúlt a lang részemről. Valahogy vissza tudom hozni? Vagy ez mar csak igy lesz, hogy csak a hűség es a kötődés marad?


Kosz a válaszokat előre is!


Kosz a válaszokat!


2017. szept. 27. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Most döntsd már el, hogy mit akarsz
2017. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, tul fogod elni. Ezek mind azt mutatjak, hogy marha eretlen vagy meg, max 15 eves. Nem vagy meg erzelmileg eleg erett egy komoly kapcsolathoz, ami nem baj egyebkent. Teljesen normalis.
2017. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ácsi romabácsi talán értem mit beszélsz but mégsem örülnék ha kifetenéd jobban mi vátozott csak mert én ahoz kötődöm akit szeretek, ha nem szeretem akkor nem kötődöm hozzá slussz passz. Itt nem arról van inkább szó hogy kimult a láng részedről csak nem akarod hogy neki szar legyen?
2017. szept. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van tolva nagyon ez a szerelem téma. Az emberekben hiányérzetet keltenek vele és akkor a tinik meg görcsösen keresik a nagy valamit...
2017. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!