Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy srác, de neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de neki a barátnőm tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik evfolyamtarsam, de neki az osztalytarsam jon be, a lanynak o viszont nem tetszik (jatszik a fiukkal) En meg nem beszeltem a fiuval, facebookon ismerosom es van heti egy kozos orank, tehat nem olyan lehetetlen a dolog. Szerintetek lehet nala eselyem, vagy mondjak le rola? 17/L

(Ja es amugy szerintem tokre hasonlitunk, szilusban, eletszemleletben, zenekben, ha ez szamit:D)



2017. szept. 29. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj próba szerencse de ne rohand le hanem finoman a srácot figyelmeztessd a csaj miatt.Remélem tudtam segíteni 🌼
2017. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
baratok, szerintem tud a lany dolgairol🙃
2017. szept. 29. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Vald be neki h tetszik neked és ha rosszul sül el akk mond h fogadás volt.
2017. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!