Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnomet tiltjak tolem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnomet tiltjak tolem a neveloszulei, hogyan tudnank megoldani azt, hogy megszunjenek a velem kapcsolatos eloiteleteik vagy ugy folytassuk, hogy ok nem tudjak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
16F
2017. okt. 19. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerd meg a baratnodet, hogy hivjon meg teged ebedre/vacsorara es probalj meg beszelgetni veluk. Fontos hogy kulturalt legy es illedelmes:)
2017. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pl ne gondolkozz azon hogy hogyan tudnátok úgy folytatni, hogy ők nem tudják...
2017. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1. Mar megtettem honapokkal ezelott de nem lett belole semmi az o csaladja reszerol

#2 varok akkor egy ertelmes megoldast hogy te mit tennel ha szeretitek egymast de 0-24 ezzel basztatjak ot

2017. okt. 19. 22:46
 5/7 anonim válasza:

megszunjenek a velem kapcsolatos eloiteleteik

Talan leirhatnad azt is hogy miert tiltanak. Ha Lakatos a neved, en is tiltanam.

2017. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
..véleményem szerint:...Kevés dolog árthat egy fiatal embernek jobban, mint ha bemutatkozásakor az égbe menesztik. Annál még az is jobb, ha kritikákat kap.Bizonyos emberekről csak úgy ítélhetünk igazságosan, ha félretesszük az előítéleteket,mutatkozz be a szülőknek....bátorság
2017. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz.


Tizennégy voltam, amikor megismertem a (mára már csak volt) barátomat. A szüleim szigorúak voltak, nagyon tiltottak.

A srác, bár rettentő aranyos volt, inkább annyiban hagyta volna a dolgot, amúgy sem volt kezdeményező típus, én pedig a szüleimmel éltem, ezért rájuk hallgattam. Miután szakítottunk az előző napi szintű veszekedések először redukálódtak, majd teljesen eltűntek.

Kb. mostanra felejtettem el a srácot teljesen, három év után.


Az egész monológgal csak annyit akartam mondani, hogy ha nem csak egy éjszakát akarsz a lánytól, akkor ne szakítsatok.


(Amennyiben csak vízszintes tangóztok tekintsd semmisnek a válaszom ;) :D )

2017. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!