Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (aki 17 éves), aki nem rég jött a mi swing-tánccsoportunkhoz táncolni tanulni. Már az első alkalom után bejelölt és már nagyon sokat beszélgettünk. Mindig, amikor próba van, akkor teljesen közönbösen kezel, mit bátki mást. Még próba után is inkább a régi haverjaival (ők hívták őt hozzánk táncolni) lóg, velük megy haza és rám se hederít. De amikor chatelünk, akkor mindig nagyon lágy és kedves és több utalást is tesz rá, hogy sokat jelentek neki. Szerintetek mit akar, és miért így csinálja ezt. Ez kezd már engem kikészíteni.

14/L



2017. okt. 19. 23:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, bár szerintem magától értetődő, hogy ő nekem nagyon tetszik. Talán túlságosan is ;) :)
2017. okt. 19. 23:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Helóka Lehet szégyel a haverjai előtt beszéj vele arról hogy ez zavar téged
2017. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy tudja, hogy én azt váom, hogy ne csak chaten kedveskedjen. Biztos nem ennyire buta. Csak azokat a barátait én nem kedvelem, de neki pedig ők képviselik gyakorlatilag a második családját. Szóval hozzájukcsapódni én nem szeretnék, de azt sem várhatom el, hogy otthagyja a "családját".

Szóval mit kéne tennem?

2017. okt. 20. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!