Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lassan 2hónapja megismertem egy lányt társkeresőn (igen,én is lány,ő is lány)

Szimpatikusak voltunk egymásnak,aztán elkezdtünk beszélgetni. Az elején tök jól ment minden a távolság ellenére (160km), de az utóbbi időben eléggé megromlott minden. Nem tudom ez a távolságnak tudható-e be( nyilván ez is közrejátszik),de ő alapból kicsit makacsabb,önfejű,és nem szereti kimutatni az érzéseit,legalább is olyan szinten ahogy nekem arra szükségem lenne. Naponta talán 2mondatot ha beszélünk,próbálom fenttartani a napi beszélgetéseket,és ha összeveszünk éppen valamin,mindig én írok neki,én vagyok a kezdeményező. De úgy érzem nem foglalkozik velem. Egyszer felvetettem,hogy talán ag amilyen én vagyok,és az amilyen ő,az nem illik össze,akármennyire is szeretnénk. Akkor persze azt mondta,megtalálja azt az utat ami hozzám vezet,mert őszintén szeretné ezt. Mindenképp megakartam várni az első találkozást,ami most 2héten belül úgy látszik megvalósul. Eddig suli és egyéb dolgok miatt nem tudtuk megoldani. Elég mély érzelmeket táplálok felé már most,de kezdek kimerülni. Érdemes ezért küzdjek? Mindenképp várjam meg az első találkozást,vagy szakítsam meg vele most a kapcsolatot,nem tudom mi lenne a helyes. Köszönöm mindenkinek aki érdemben hozzá tud szólni. 18L.



2017. okt. 23. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Szakitsd meg vele most a kapcsolatot. Eleg bunkonak tűnik igy a leírtak alapján.


Egyébként az egyik barátnőm, aki 17 eves is ilyen helyzetben van, bár ő ismeri a lányt személyesen es együtt is vannak, de nagyon sokszor megbantja szegény baratnomet, konkrétan belebetegszik az egészbe. A párja is olyan, mint a lany a neten: önfejű, nem tudja kimutatni az érzelmeit, szűkszavú... Személy szerint nem bírom azt a csajt, az is undorító, ahogy beszél...


Mindegy, szerintem szakitsd meg vele a kapcsolatot

2017. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt! Ment a zold.

Csak remenykedem,hogy talan ha talalkozunk mas lesz...igazabol sokszor elojonnek belole erzesek,es akkor leirja,hogy hianyzok neki stb.

De szerintem nem fog valtozni. Pedig annyira szeretnek egy eselyt adni ennek. De a tavolsag is..igy ezerszer nehezebb ez az egesz helyzet.

2017. okt. 23. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Óriási hiba lenne a felsorolt okok miatt megszakítani minden eddigit szerintem, főleg hogy a leírtakból és hogy egyáltalán kiírtad magadból mindezt, egyértelműen lerí rólad, hogy az akadályozó tényezők ellenére is igenis kötődsz, és vágysz erre a lányra. Legyen a találkozás után átlátható számodra a helyzet, mintsem hogy ha ezt elhalasztod az legyen benned, hogy "mi lett volna ha.."
2017. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Neked is ment a zold :)

Igen,nagyon kotodok hozza,csak eleg lelkis vagyok,es ezek a dolgok engem nagyon bantanak.

Ha talalkoznank utana biztosan megjobban megszeretnem,es ha igy viselkedne velem teljesen tonkre tenne lelkileg. Csak ezert van bennem ez a kettos erzes.

2017. okt. 23. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:

menj ki egy tüntetésre és szidd a kormányt

az minden feminisát kielégít

2017. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem tul keso van mar neked,aludd ki magad.

Nem tudom,hogyan illik ez most ide,de megkimelhettel volna magadtol es a keretlen hozzaszolasodtol.

2017. okt. 24. 01:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!