Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt majd szét mententünk....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt majd szét mententünk. Én is megcsaljam, mert úgy "illik"?

Figyelt kérdés

Megcsalt, kidobtam, majd vissza könyörögte magát. Oké, két hete újra együtt vagyunk. A haverok mondták, hogy úgy lenne természetes, ha én is viszonoznám neki és most kezdtem úgy komolyabban gondolni erre.


Tegnap találkoztam az osztálytársammal és ő hozott magával egy lányt. Mondta, hogy a húga. Beszélgettünk valamennyit és, ahogy láttam egyáltalán nem tűnik rossz lánynak. Szép is volt, meg minden ami kell, de nem is nézett rám csak akkor, amikor odajöttek hozzám. Majd mikor elmentek, még hallottam, azt a kiscsajszitól, hogy, azt mondja a osztálytársamnak, hogy "neked csak helyes osztálytársaid vannak, ez nem ér".


Este felé, pedig már ő rajta gondolkodtam. Az tuti, hogy van legalább 14 éves, így csak egy év korkülönbség lenne köztünk, és ki tudja lehet, hogy a végén még vele maradnék és bele szeretnék.


De ugyanakkor, azt sem akarom hogyha mégis balul sülne el a dolog és kitudódna, hogy csak egy játékszer volt arra, hogy a barátnőmet megbusszuljam lehet, hogy megutál.


Vagy inkább ne csaljam meg a barátnőmet, dobjam ki, majd probálkozzak be nála, mert, amúgy tényleg felkeltette az érdeklődésemet.


15/F

oszt 16/L

a húga 14(?)/L



#szép #helyes #megcsalás #húg #viszonzás #úgy illik #felkeltette az érdeklődésemet #osztálytársam húga #jöjjek össze vele
2017. nov. 1. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Huuu barátom, te aztán nem vagy semmi! :D


Az, hogy megcsald, mert ugy illik, szted kinek lenne jo? Ezen kívül közönséges ez a viselkedés... ez pont olyan, mintha valaki féltékennyé akarna tenni az exét, hogy visszakapja. Ezt semmiképp ne tedd.


Húgával kikezdeni SEM ajánlatos. Amúgy meg mi az a rész, hogy nem akarod, hogy kitudodjon, hogy csak a bosszúhoz kellett, kovetkezo sorban meg írod, hogy amúgy tényleg tetszik. Most akkor mi van?


Sztem inkább hagyjad mindkettőt... A nővért azért, mer elképesztő, hogy megfordult a fejedben, hogy bosszúból megcsald plusz hogy kikezdj a húgával, szóval érted.


Húggal azert, mert iszonyat nagy bunkosag lenne reszedrol es részéről is, ha összejönne veled, hiszen a nővére szeret teged.


Fuuuu basz dki, mondanék en meg sok mindent, de sporolok a szavaimmal... -.-

2017. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lesz a legjobb,ha te inkább nem csajozol,amíg valami emberi viselkedést nem tudsz magadra ölteni...
2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félreértetted. A barátnőm az teljesen külön álló személy. AZ OSZTÁLYTÁRSAMNAM HÚGA. Nem a barátnőmé, az OSZTÁLYTÁRSAMÉ.
2017. nov. 1. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
maradjunk annyiban, hogy én egyáltalán nem pártolom a megcsalást semmilyen esetben, de te ilyen értelmi szinttel meg is érdemled, hogy megcsaljanak... bár a csaj is hülye, hogy egyáltalán kikezdett veled, amikor 15 vagy, egy évvel fiatalabb nála, ami azt jelenti, hogy értelmi érettségben legalább három évvel mögötte jársz. tanulok pszichológiát, szóval tudom, és ne gyere azzal, hogy te kivétel vagy, mert ez, amit most itt leírtál, nagyon azt mutatjaa, hogy nem vagy te különb, sőt :D egy épkézláb mondatod nincs amúgy se ebben a nyolczszáz sorban, de azt mondanám, hogy ez még nem is lenne baj, ha nem lennél ennyire papucs. megcsal valaki, de azért visszafogadod, meg könyörög, hát gratulálok...ja, de aztán nem az, hogy akkor már tényleg adnál neki még egy esélyt, hanem a bosszún jár az eszed gyerekes, kicsinyes módon. gondolom, a csajod is érezte, hogy van a jellemedben valami taszító, gyerekes vonás, és ezért kellett neki más. jó, most nagyon úgy tűnik, hogy védem a lányt, aki megcsalt, pedig nem ez a szándékom, és nem is ez a lényeg a mondandómban, hanem hogy nem való neked még kapcsolat, mert gyerek vagy.
2017. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hányszor írjam le hogy az osztálytársam nem a barátnőm? Ők teljesen külön álló személyek. AZ OSZTÁLYTÁRSAM AKI NEM A BARÁTNŐM.
2017. nov. 1. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
és én hol írtam, hogy azt hiszem, hogy az osztálytársad a barátnőd, vagy hogy ezzel a 14 éves kislánnyal bármi közük van egymáshoz? ezek szerint értelmezni se tudod a dolgokat, attól még parasztság, amit csinálsz, hogy ők teljesen különálló személyek. utolsó voltam.
2017. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha féreg vagy, csald meg te is.
2018. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha normális kapcsolat a célod, akkor ne.
2019. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!