Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő telt el a megismeré...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el a megismerés és a párkapcsolatotok között?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés párkapcsolatban lévő emberekhez szólna.

Megtetszett egy lány, 2 hónapja ismerjük egymást, teljesen lelkitársak vagyunk és az összhang is megvan, de nyilván a két hónap igencsak kevés idő. Nálatok mennyi idő telt el egymás megismerése és a kialakult párkapcsolatotok között?



2017. nov. 1. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem még nem volt párkapcsolatom de, ez nem időleges dolog, hanem majd jön amikor jönnie kell, azért, hogy a kérdésedre adjak választ, 3 hónap nálam lenne a minimum. 16/F
2017. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is húzni akarom még. Nincs itt az az idő, ennek ellenére elég jó baráti kapcsolatot ápolok vele, és ez marad is.
2017. nov. 1. 17:45
 3/6 sziszen55 ***** válasza:

nekem 4 hónapja tart az ismerkedés de eddig még nincs párkapcsolat belőle

a fiúktól függ a leginkább ennek az ideje

hisz a ők azok akik udvarolnak a lányoknak

2017. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egy hónap után összejöttünk a párommal.
2017. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi már ismertük egymást egy éve mivel osztálytársak vagyunk, de nem beszéltünk eleinte sokat. Amikor beindult a dolog, onnantól kezdve 3 hónap volt ameddig össze nem jöttünk :)
2017. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én két hét után "jöttem össze" a párommal, igaz már egy éve kiszemelt előtte, de nem volt bátorsága írni, szóval nem is ismertük egymást. Két hétig ismerkedtünk (azonos suli, egy évvel idősebb volt), aztán első csók, onnantól jártunk, bár még nem volt meg az a bizalmi kapocs, csak két hónap múlva:D.

18L

2017. nov. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!