Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy undorodom ettől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy undorodom ettől?

Figyelt kérdés

(Lehet,hogy rossz kategóriába tettem a kérdést..na mind1)

Tehát,ahányszor meglátok egy párt enyelegni,mindig elfog némi undor. Nem,nem irigykedek rájuk,egyszerűen idegesít,amikor még azt is hallom ahogy cuppognak. Falra bírok mászni ettől. (Nem egy szájrapuszira gondoltam,hanem arra,amikor gátlás nélkül egymásnak esnek) Más is van ezzel így,vagy csak én vagyok ennyire finnyás?



2017. nov. 1. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Az én véleményem szerint, ez csak azért van, mert te még nem vágysz erre, késöbb nem fogsz így tekinteni erre, énis így voltam ezzel, 12-13 évesen. De attól fogva, kezdtem érteni, hogy mi is történik, és mostanra értem. 16/F Írhatsz privátot, ha kell tanács, megválaszolom amint megválaszoltam a többit is :)
2017. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja igen,a kort meg a nemet elfelejtettem(15/L)
2017. nov. 1. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki ettől érzi jól magát, hadd csinálja! Ha téged ez ennyire kiakaszt, akkor valószínűleg nem vagy rendben lelkileg, ez viszont nem áll szoros összefüggésben azzal, hogy mások mit csinálnak az utcán.
2017. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Depressziót diagnosztizáltak nálam,de nem hinném hogy köze van ehhez
2017. nov. 1. 21:20
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez amolyan irigység. Engem hidegen hagy az ilyesmi, pedig láttam már jó néhány dolgot.
2017. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az a legrosszabb amikor a hátad mópögül jön ez a hang és csak reménykedsz benne hogy egy ídős ember aki benedvesítí a száját és nem az amire gondolsz:D
2017. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem normális nekem van olyann ismerősöm aki parkapcsolatban él és nem szereti a nyilvános smacizást csak sima puszi és ennyi.Egyszerűen valaki szerinte a nyájas szöveget és megjelenést valaki pedig nem 18/L
2017. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, kivéve akkor ha már fél órája azt hallom hogy cuppog a nyál. Na az már szerintem is undorító.
2017. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A velem párhuzamos évfolyamban tavaly egy lány (hetedikben) járt egy kilencedikes fiúval. Folyton csókolóztak és rámásztak egymásra. A kapun se lehetett kimenni tőlük még ott is csókolóztak. Mindenki szerint undorítónak voltak.
2017. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem finnyás vagy, én max örülök hogy jól érzik magukat 18/f
2017. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!