Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel másfél hónapja vagyok eggyütt. Sokszor vannak nézeteltéréseink és olyankor mindig azon gondolkodom, hogy most úgy szakítanék vele. De nem teszem mert amikor minden rendben van akkor szeretem. De mostmár ez is alábbhagyott. Egy hónapja még minden gondolatom ő volt. De mostmár nem. Nem hiányzik,annyira nem is szeretek már vele lenni,és a barátnőimet is előrébb helyezem. Teljesen olyan érzésem van mintha ő jobban szeretne mint én őt.De néha meg megőrülök érte és utálom ha haragszik. Nem tudom mit tegyek. Mert nem tudom mit érzek most pontosan iránta és nem tudom mi lenne ha szakítanánk. Mert lehet hogy utána jönnék rá hogy én mégis szerettem és jó lenne ha ez nem fordulna elő. Kérlek segítsetek. Mit tegyek? Szerintetek szeretem még?
2017. nov. 26. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján a szerelmed átalakult szeretetté, bár általában az ámor tovább kitart, mint másfél hónap.

Lényeg, hogy még mindig szereted őt, csak máshogy. kevésbé elfogultan, de sokkal mélyebben. Csak ez a váltás lehet furcsa neked. Szerintem még semmiképp ne szakítsatok.

Ha valami más fejlemény lenne, akkor írj csak nyugodtan egy privit

2017. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45 nap kevés egy ember kiismeréséhez,még csak most alakulatok egymásnak.Min tudtok veszekedni ilyen rövid idő alatt?Makacskodsz vele,és ő veled, vagy mi lehet a háttérben?Ne veszekedjetek ‘szeretkezzetek’!!!
2017. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szakíts és tanuld a helyesírást inkább.
2017. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2017. dec. 12. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!