Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyre tudom hozni a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom hozni a kapcsolatom egy lánnyal ha elszúrtam az első három randit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki nagyon tetszik, de elkövettem jópár hibát ismerkedés során pl. túlságosan ragaszkodó voltam, határozatlan és puha p*cs. Kb. 1,5 hónapja nem találkoztam vele és nem is írtam neki azóta sokat tanultam a csajozásról és nőkről úgy érzem, hogy ha tudnék vele találkozni akkor most már jól csinálnám. Sajna kicsit messzebb lakik ezért nem tudok vele véletlenszerűen össze futni. Az lenne a kérdésem, hogy mit kéne írnom neki, hogy ne tűnjek papucsnak, de azért találkozzon velem? Köszönöm szépen a segítő válaszokat mindenkinek.



2017. dec. 6. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy tanulsz a csajozásról..szerintem ez hülyeség. Nem az a lényeg, hogy azért szeressen, aki vagy? /:
2017. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alapból olyan személyiségem van ami taszítja a nőket. Senki se akar egy szánalmas papuccsal járni. De valahol megértem azokat a nőket akik elutasítottak engem, mert lehet én is megijedtem volna a helyükben ilyen szintű regaszkodás hatására. Érdemes volt tanulni, végülis ez is én vagyok, csak normálisabban tudom kifejezni az érzéseimet.
2017. dec. 6. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. 1,5 hónapja nem találkoztam vele és nem is írtam neki - tudod, engem a legkevésbé sem érdekelnél ezek után.


Bármennyire jól "csajoznál", pont leszarnálak, hisz lényegében te is ezt tetted majdnem két hónapon keresztül.

2017. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van valami abban amit írsz, de nem nem azért nem kerestem mert leszartam, hanem mert nem akartam mégjobban elásni magam a szemében. Meg utoljára azt írta, hogy hagyjuk az egészet aztán nem akartam erőszakoskodni meg zaklatni őt.
2017. dec. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!