Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok meg ismerkedtem egy lánnyal,a helyzet a következő:

Pultos lány oda jár dolgozni ahol lakom s hát néha olyan jeleket ad nekem mindtha tetszenék neki de csak lehet én gondolom így meg igazitsa a haját mosolyog de példa ha haverommal vagyok ott ahol a lány is néha bókolok neki hogy mien csinos stb de ha ezt mondom mindíg vissza szól de ha haver szól neki h mien csinos akkor csak mosolyog most nem tudom eldőnteni h mi a helyzet eltudunk néha beszélgetni néha azt veszem észre hogy nézz engem mikor nem vagyok a közelibe tanács? lehet csak ezeket én gondolom így érdemes kapcsolatot teremtenem vele? nekem tetszik a lány


2017. dec. 19. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a lány közvetlen,kedves,aranyos,s nem akarja azt hogy levedd mekkore s.gg vagy,ti gyerekek azonnal azt veszitek le,hogy bejöttök neki.Ébredj fel.Ha én mosolyognák rád,rámmozdulnál?40/f Gondolkodj.
2017. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!