Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Oké... Vázolom mi is a heylzet. Van egy lány aki tetszik, nagyon sokat vagyunk együtt, sokat beszélgettünk fbn és valóságban is. Karácsonyra is vettünk egymásnak ajándékot. Suli együtt ülünk. De egyikünk se mondja ki a hogy szeretlek vagy hasonló. Mit tegyek, mit mondjak neki? Hogy megmondjam hogy szeretném ha nem csak barátok lennénk. 14/F

2017. dec. 19. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el egy romantikus helyre, ahol csak 2-en lesztek tegyük fel egy parkba, ligetbe. Mond ki a nevét, és nézz mélyen a szemébe, és mond azt amit belül érzel. De lenne is neked egy nagyon jó szövegem, amit nagyon sokszor elsütöttem, és a lányok elolvadtak neki. Ha érdekel írj privátba.:) Ha előbb utóbb nem lépsz más fog lépni helyetted, és az neked jobban fog fájni mint gondolnád!
2017. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző jól mondja,hívd el egy szèp helyre,s mond meg neki mit èrzel,lány vagyok tudom mit akarnak a lányok,nèz mèlyen a szemèbe s èszre fogod te is venni a szikrát a szemèbe hogy tetszel neki. Mondj neki szèpeket. Lenne ötletem ha èrdekel irj
2017. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!