Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A baratom 21 en 16....nem szereti ha hazudok neki,de ezt csak a kapcsolatunk elejen tettem,mivel hogy nem mertem elmondani neki az igazat,2 fiu baratja tetszett nekem,az egyikkel akartam jarni de a masik csak tetszett,de amelyikkel jarni akartam nem akart velem elfelejtettem de most megmondtam neki hogy tetszett a masik baratja,s azt mondta nekem hogy ez nem mulik el hogy csak tetszett,mit tegyek hogy ne hazudjak neki,s hogy megbocsasson?Nagyon szeretem akar hany fiut latok mindig ot latom az o arcat az o szemelyiseget,az osztalytarsaimmal mikor beszelek,mintha vele beszelnek bele szeretem,de o azt mondja hogy ez igy nem fog menni sokaig.Este talalkozunk,mit mondjak neki pls segitsetek
2017. dec. 26. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hallgasson meg mert fontos amit mondani akarsz, és amit itt leírtál, azt mondd el neki. Ha ezután nem hiszi el, akkor nem fogja sosem.
2017. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zoli780806 ***** válasza:
Mondd azt, hogy "te csak őszinte voltál, ne legyen gyerekes, hogy ezen rágódik". Ha jön a dráma, hogy ez így nem fog menni, akkor válaszold azt, hogy "ez az Ő döntése és valóban ezt akarja-e". Ha igen akkor kalap-kabát, másnap már ott fog sírni. Fiatalok vagytok, előbb-utóbb úgyis vége. Hidd el, jobb előbb.
2017. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg a srácnak, hogy a Tomika azt üzeni hogy cumiztasson le és dobjon ki :D pacsi!
2017. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A multkor is ossze voltunk veszve latta hogy sirok,s bocsanatott kert azt mondta hogy amikor latta hogy sirok folytotta ot is,es hogy azt hitte hogy konnyen el fog tudni hagyni de nem sikerul neki hogy elhagyon mert nagyon szeret. Mit tudjak tenni?
2017. dec. 26. 13:14
 5/6 Zoli780806 ***** válasza:
Engedd el, ez már csak egymás nyúzása.
2017. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom. :(
2017. dec. 26. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!