Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk nektek baj ha ilyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek baj ha ilyen a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nyáladzós típus. Hülye vagyok mindenen röhögök sok a perverz poénom. Lehet velem olyanról is -beszélni nem vagyok prűd de azért lotyó se vagyok. A féltékenykedés meg egyátalán nem jellemző rám egy csomó csak ráírt a pasimra de letojtam szval jah laza vagyok. 16/L
2017. dec. 26. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és mindent félreértek
2017. dec. 26. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert nekem nem lenne ilyen barátnőm.
2017. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a barátnőm csak durvább. Konkrétan szarik rám meg a kapcsolatunkra "laza" címszó alatt.
2017. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ezek inkább előnyös dolgok amiket írtál. Gondolom pozitív visszacsatolásra vársz. Szerintem egy kapcsolatban az is fontos, hogy ki tudjuk nyilvánítani, hogy milyen fontos nekünk a másik fél, persze nem folyamatosan, nem minden egyes szóváltásban, mert akkor tényleg elveszik az egésznek a varázsa, és egy céltalan felszínes nyáladzás lesz belőle. Ez adja az intimitás részét a kapcsolatnak, és pont ezért nem online térben és nem a haverok/barátok előtt érdemes megélni. Egyébként hogy nyitott vagy, nem riadsz vissza a perverzebb és betegebb humortól, valamint tudod kezelni az érzéseidet és nem féltékenykedsz, ez érettségre utalhat. Persze lesznek események az életedben, amik komolyabban próbára tesznek, és

akkor kiderül, hogy mennyire vagy "laza" , hogy mennyire tudod rugalmasan kezelni a dolgokat.

2017. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem prolinak tűnsz, szóval baj lenne. :D
2017. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hibátlan. Nekem nagyon bejönne!
2017. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen ha ez kellő külsővel (nagy dudák, remek alak, szép arc) akkor rendben van. De ha ezek mellé még ronda is vagy, akkor persze nem.
2017. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ideál! :)
2017. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy ilyen barátnőt! Lányok, v.ki?
2017. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!